Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka ennek, hogy évek...

Mi az oka ennek, hogy évek óta ezt csinálja velem folyamatosan?

Figyelt kérdés

Normális ,nem bunkó válaszokat szeretnék kérni !

A párkapcsolatomba bele szól ,meg szólja a most már exeimet,(miért vele vagyok,csak kihasznál,ez a f..sz kell neked? miért laksz nála(ő kért meg ,hogy költözzek hozzá 2 szintes családi házban 4 en el fértünk amit anyám ismét csak kritizál4 ! ...stb...)

Több iskolai végzettségem van ,jelenleg állást keresek pár napja,besokaltam az állandó 12-14 órázásokból semmi szabad időm nem volt ,tönkre tette a társasági és magán életem is ,bele is fáradtam.(25 vagyok)

Egyik ismerőse szolt ,hogy keres egy dekoratív leányzót egy újságos "üzletbe" és miért nem megyek oda? (pl a déli pálya udvar alatt vannak ilyen kukszlik...)

Nem vállaltam el ,az sem tetszik neki ordít ,üvölt ... Soha nem dolgoztam ilyen helyen , nem is bírnám ot sokáig ahogy ismerem magam (maga a környezetre gondolok)

Mindig mindent megszól,beleszól ,ha nem úgy történik valami ahogyan ő azt elgondolta már engem pocskondiáz !

Sajnos haza kellett költöznöm,mivel külföldről jöttem haza .


2019. okt. 16. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Párodhoz nem tudsz visszaköltözni, vagy ha már nincs párkapcsolat jelenleg, akkor ismerőshöz? Nem derült ki, hogy jelenleg is tart -e a párkapcsolat, vagy csak én olvastam gyorsan.
2019. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs már meg a párkapcsolatom, annyira bele szólt ,hogy a párom sem tudta tovább tolerálni neki , mellesleg sajnos miatta is mentünk szét !

Folyamatosan nyagatta ,miért vagyok nála ennyiszer, szinte nem is lát stb...senkihez nem tudok oda költözn iakikhez lehetett volna,ők kint maradtak .

2019. okt. 16. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, gyűjtsd a pénzt albérletre. Őt megváltoztatni nem lehet, maximum ha azt látná, hogy lepereg rólad, nem foglalkoztat, valamint amikor elkezdi, hátat fordítasz neki és otthagyod, lehet, hogy visszavenne.
2019. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Mivel sem téged, sem anyukádat, sem az exeidet nem ismerjük, így normális választ sem tudunk adni. Most a te leírásod a te szemszögedből nyilván anyukát állítja be a patás ördögnek, de például én is ingerült lennék, ha a felnőtt gyerekem átjáróházként költözne hol külföldre, hol vissza, hol az aktuális pasijához, hol megint vissza, aztán az egyik visszaköltözésnél kitalálná, hogy ő fáradt a munkától, felmond, és akkor tartsam el amíg új állást keres, csakhogy igencsak válogat, húzza az időt... mégis mi nem menne egy újságosbódé kasszájában, amit nem bírnál? A köszönés, vagy a végösszeg kimondása? De bárhogy is... én anyukád szempontjait is elég érvényesnek látom.
2019. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor tisszázzuk !

Nem jövök megyek ,több mint fél évente jöttem haza anno 1 hétre !

Nem volt soha átjáró ház ,mivel ezt én nem akartam !

Mellesleg légyszíves gondolj már abba bele milyen olyan helyen dolgozni ,ahol meg örülnél nem az ujságos bódéval lenne iss a gond hanem azzal amit írtam ZÁRÓJELBEN!

És persze azt ne felejtsük el ,ki nyalták a fenekét ,mit vegyenek neki ha jönnek én mindig azt mondtam ,hogy semmit nem kell venni neki !

Állandó unka viszonyom volt mindig is ,és az ,hogy 25 éves létemre itthon lakom jelenleg és csak nyelnem kell a pocskondiázásait és meg mertemni kérdezni ,hogy mennyi az annyi havonta,megint csak cirkuszolt !

8 órában nem akarok 50-ért el menni ,mert az hol érné meg nekm ?

Egy albérletet nem tudnék ki fizetni belőle ,és még nem is tudnék enni !

2019. okt. 16. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát igen. Így aztán amíg anyu fizet mindent, addig nyugiban válogathatsz... egyébként nem a hazalátogatásaidra, hanem az ide-oda KÖLTÖZÉSEIDRE céloztam, te írtad, hogy hol a pasidnál laktál, hol külföldön, de mindig hazacuccolsz végül. És természetesen a munka akkor lesz büdös, meg elviselhetetlen, mikor idősödő édesanyád fizet helyetted mindent. És akkor még ő a rossz, meg a gonosz veled.
2019. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Látom még most sem érted !

Ha a páromal laktam ugyan úgy fizettem a számlákat nem ingyenélő vagyok mint manapság a többi ,ne keverj össze velük köszönm ,mert ezt most ki kérem magamnak ! :)

Mellesleg az ide oda jövés menésem nem hetente változott ! olvasd el még egyszer amit le írtam és légyszíves értelmezd előtte ! köszi

2019. okt. 16. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!