Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek rá az arcomra...

Miért néznek rá az arcomra ismeretlen lányok? Hogyan lehetne ezt elkerülni?

Figyelt kérdés
Elég sokszor tapasztaltam ezt mostanában, hogy idegen lányok nézték az arcomat, nem túl sokáig, csak amikor véletlenül odanéztem, akkor vettem észre, de el is kapták akkor a fejüket. Még olyan is volt hogy a munkahelyemen az arcomba bámultak de nem szóltak semmit maximum fogadták a köszönést ha már kínosnak éreztem a helyzetet és inkább köszöntem nekik (de volt aki vissza se köszönt szóval elég érdekes ez). Minek néznek szerintetek, furcsa lehet a fejem vagy mi?
2019. okt. 16. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Húzd le a sliccedet, akkor azt bámulják majd.
2019. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Most ez miért baj?

Az utcán én is ránézek emberekre egy pillanatra , különös ok nélkül.

Csak úgy.. A szemünk nem arra van hogy nézzünk?

2019. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Mert nem logatod ruhádon kivül a pötsödet, különben azt néznék!
2019. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
#1 +1
2019. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy képzelődsz vagy valami nagy baj van veled.
2019. okt. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért képzelődne? Szinte mindenki megnézi a másikat, ez elkerülhetetlen. Engem is nagyon zavar, mert sok emberben annyi sincs, hogy mikor észreveszik elfordítsa a fejét. Egyébként kérdező, lehet, hogy van rajtad valami egyedi vagy feltűnő. Amikor engem bámulnak minden bajom van, hogy mi lehet rajtam, de mióta olyan a munkaköröm, hogy közvetlennek kell lennem bátrabbak és többen miután bámulnak megkérdezik, hogy ki a fodrászom, mert milyen jó a hajam.😅
2019. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!