Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kérdéseket tartotok...

Milyen kérdéseket tartotok idegesítő és hülye kérdéseknek egy beszélgetésben?

Figyelt kérdés
Mert a legtöbb kérdésemre ráfogják ezt a két dolgot általában, és nem értem mi baj lehet velük
2019. okt. 17. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. : Miért így csinálod? Miért ez vagy azt szereted? :-D Ezek egyértelmű dolgok.
2019. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az evidens kérdéseket, aminek semmi értelme. Például amikor valaki evés közben megkérdeznk hogy eszem e.
2019. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy például én most csináltam önéletrajzot, anyám meg megkérdezte hogy majd elküldöm e munkahelyekre. Szinte fájt kinyögni hogy "igen"
2019. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megjöttél? Levágattad a hajad?
2019. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan udvarlóm, aki folyton azt kérdezgette, ha pár percig csendben maradtam, hogy "most mire gondolsz?" Na nekem ez nagyon idegesítő. Ha úgy érzem, hogy meg akarom osztani a gondolataimat, megteszem, de hadd döntsem el én, hogy melyiket.
2019. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahj. Volt egy férfi, aki írogatott nekem, beszélgettünk nagyon sokat, de mindent, tényleg mindent tudni akart. Például "Megyek, eszek a KFC-ben" -Miért ott eszel? "Mert ez a kedvenc helyem." -De miért ez a kedvenced? "Mert imádom a csirkecombot." -És mióta imádod?

Szóval ez a tipikusan kikèszülök című előadás.

2019. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt nem szeretem amikor minden egyes dolgot rohadt hosszan kell elmagyarázni, mert minden hülyeségre rákérdez
2021. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!