Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy egy emberben hirtelen minden elkezdett idegesíteni? Ez miért van?

Figyelt kérdés
Amiket csinál, amiket mond, ahogy viselkedik... Minden.

2019. szept. 13. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Egyszerű: megláttad az igazi oldalát, ami téged abszolút taszít. Valamivel irritált, aztán a végén már csak azért is fog, minden levegővétele. Kerüld el inkább, mert őt is megbántod fölöslegesen, magadat is csak idegesíted.
2019. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy azért, mert alapbúl utálod azt a fajtát és eltelt az az idő mire felfedte valódi énjét, illetve te felismerted.


A másik, hogy saját magad gyengeségeit látod és ezért idegesít.

2019. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Én így vagyok a két kolleganömmel, Costin Anikóval és Székely Virággal. Az is idegesit hogy egyáltalán élnek.

Amig Anikó meg Virág nem jártak naponta a műhelybe addig még úgy ahogy elviseltem őket. Voltak viták főleg anikóval de nem láttam naponta.

Mióta napo ta járnak azóta elviselni sem bírom őket.

Legszivesebben messzire eldobnám őket.

2019. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen, a kinézete miatt. Többnyire az előítéletek miatt van ez. Pedig az értelmes szó-beszélgetés sokkal hatásosabb lenne a másik megértésére.
2019. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első kettőnek mondanám, hogy korántsem biztos, hogy a valódi arcát látta meg későn. Lehet, hogy amit meglátott, azt ítélte meg tévesen. Hadd mondjak egy példát. Ha én keqrvázom a harmadik szomszédod nénikéjét, csak megrántod a válladat. Ha az anyukáddal teszem ugyanezt, valószínű, hogy betöröd az orromat. Érted? Maga a tettem nem változott, csak a megítélés, mert téged érint. Mégis egész másképp fogsz rám nézni, mint előtte.
2019. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!