Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent embernek lenni?

Mit jelent embernek lenni?

Figyelt kérdés

Általában azt érzem h másképp gondolkodok mint a környezetem sőt mi több nem tudok egy hullámhosszba kerülni a környezetemmel.Zavar ha valaki a közelemebe van de nem akkarom ha beszél is akkor hatványozottan.Csak nyugalomra vágyok és szabad térre.Nem érdekel h az emberek többsége él e vagy hal csak a nyugalom. Munk helyen megesz a stressz a fizikai munkát nem bírom idegileg meg ha meg akkarják mondani mit tegyek idegileg nem bírom felmondok általában.Nem bírok a semmiről beszélni vagy halhatni ha meg kérdezgetnek az agyvérzés kb .. Ha valami nem úgy sikerül ahogy akkarom akkor ko átunna semmisé érdekel. Más emberek érzéseire csak akkor vagyok fogékony ha nyugodt vagyok de ez ritka mert zavar ha a közelembe vannak.Vannak érzéseim de bizonyos részről meg sok minden érdektelen is és ha megmodom konkrétan mit gondolod megsértődnek.Meg nálam a gondolkodás és az érzelem az két külön sík az egyiket megtartom magamnak.

Nektek mit jelent embernek lenni ?



2019. okt. 17. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy lehetőség arra, hogy egyedivé válhassak, megkeressem a boldogságomat, megtalálhassam saját magamat az életemben ki vagyok én. Valószínűleg Introvertált vagy, sokkal ritkább, másabb, egyedib vagy mint a többi ember. De menj el szakemberhez beszélgess vele, gyakorin ne laikus válaszoknak higgy.
2019. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Élni, szolgálni, szeretni,küzdeni
2019. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont ezekhez nincs kedvem :D
2019. okt. 18. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!