Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Chara névről?

Mit gondoltok a Chara névről?

Figyelt kérdés
Hallottam ezt a nevet valahol. És csak kérdem.

2019. okt. 18. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Azt, hogy nem magyar.
2019. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem. Egy latin női név. Furcsa a hangzása nekem. Lehet latin környékeken jó. Ötletem sincs, de az biztos hogy ha lehetséges lenne itthon ezt a nevet felvenni nagyon rossz lenne.
2019. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy soha nem tudom, hogy kell kiejteni helyesen. Csara, vagy Kara, vagy Kera, Kera?
2019. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik.
2019. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szép név, ha aztakarod hogy a gyerekből terorista legyen

vezetéknévnek a musztafa illene hozzá

2019. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem rossz, egyébként a csakra, a csador, és a csíra ,és a Sára, Sarolta, Krisztina, Csilla, Csaba, Csongor szavak jutnak róla eszembe. Ja meg van az a modell , a Cara Delavigne.

Szépen hangzik de magyar környezetben nem adnám

Csarát sem adnék, Kara az már klasszabb, de ének-kara? Karina akkor inkább. Karlita, Karolina, Karmelita még amik eszembe jutottak. Esetleg még Karla (nem Karola); ha nagyon muszáj, akkor Karmella, mint a Kis Vuk című animációs filmben. Vagy Kamilla, az is tök szép még. A Kira név nem tetszik, ahelyett Kinga pl szép, de ha meg két a-betűs akkor meg Dalma, Anna. Amúgy Klára, Klaudia is jó nevek. Igazából a Klára úgy tetszik nekem, hogy pl Klarisz. Egyébként a Lara,/Laura/Lauretta/Loretta/Lotti/Lotta/Lora/Lorena/Lorina/ Dorinda/ Mira, Mirella, Mirabella, Nóra, Norina, Dorina, Dorotina, Klementina, Annabella, Izabella, (E)Leonóra, Mara (helyette inkább Marina, Marietta, Mariann(a)) is szépek. Meg még a Klaudiána is.

Ha pedig ez fiu név, akkor legyen Charles, azaz Károly. :) Becézni nem kell , a Károly név így a csodálatos, a szép, a gyönyörű, a férfias, a tiszteletet parancsoló.:)

2019. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*Miriam is pl még szép név, csak lemaradt a felsorolásomból, de ezen kívül is még van egy csomó; de egyébként tényleg, most jut eszembe, még pl az Aranka az is hasonlít kicsit rá, mert mind a kettőben van "ara" :) Arina, Arianna, Atina, Aténa, Tina, ezek is lehetnek még pl szépek. Nemtom mind név létezik-e.
2019. okt. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A Magna Carta Libertatum („Nagy szabadságlevél”) az 1215. június 15-én Földnélküli János angol király által aláírt

forrás:Wiki

2019. okt. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"A Chara a csillárkamoszatok (Charophyta) törzsébe és a Charophyceae osztályába tartozó nemzetség.

...Szürkészöld, sárgászöld, feltűnően merev, moszatok"

[link]


Szerintem te nem Charát akarsz kérdezni, hanem Chiara-t, mert nem hiszem, hogy csillárkamoszat ihletett volna meg.

A Kiara név viszont adható Magyarországon, bár nekem magyar környezetben nem tetszik.

2019. okt. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mivel én sportrajongó vagyok, ezért azonnal Zdeno Chára ugrik be. Ő az NHL (amerikai jégkorongliga) egyik legkeményebb védőjátékosa, 2 rekordot is tart, ő az NHL történelem legmagasabb játékosa, 206 cm magas és a liga legöregebbje is a maga 42 évével.


[link]

2019. okt. 19. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!