Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járhat, ha eltűnök?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van a jelenlegi életemből, egy nagy csődtömegnek érzem magam.


20 éves vagyok, a családommal élek, már dolgozom, de úgy döntöttem, hogy eltűnök a fenébe innen, jó messzire.


Fogalmam sincs, hogy mihez kezdek, mivel nincs spórolt pénzem, így eleinte kinéznék magamnak valamilyen helyet, vagy erdőt ott lennék egy darabig. Tudom ez nem túl jó ötlet, viszont nincs más lehetőség. Aztán majd lesz valahogy, ide haza már nem szeretnék visszatérni soha többé, még a környékre sem!


Nincs szükségem semmire sem, csak pár ruhadarabot viszek, illetve a személyes igazolványaimat, és kész!


Megfogom nekik írni sms-ben, hogy ne keressenek többet, jó helyen vagyok. Ez esetben is tesznek bejelentést?


Illetve nem szeretném, ha kiderülnének rossz dolgok rólam, így a laptopom merevlemezét megsemmisítem.


Viszont ott vannak az internetes előzmények, gondolom azokat nem fogják lekérni, egyáltalán lekérhetőek -e?


Köszönöm a válaszokat.


2019. okt. 24. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Ez is azért van mert nincs jövőképed.

Sajnos ez a 20 évesekre igaz mind.

Egyre rosszabb lesz ahogy telnek az évek.

2019. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Ne sms-t küldj, azt akárki írhatja a telódról miután kinyírt, kézzel írott kell. A többi no comment.
2019. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Hasonlóan érzek én is.
2019. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Gyere ki Svédországba.
2019. okt. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mindjárt megsajnállak, van munkád, van családod te meg itt rinyálsz, sokan örülnének neki, ha a helyedben lehetnének. Életképtelen vagy, jobb is, ha elmész az erdőbe remetének.
2019. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

És mit csinálnál az erdőbe?:DDD össze barátkoznál az állatokkal, és te lennél Róbert Gida?:D

Ennyi idősen azért több eszed is lehetne. Inkább tanulj valamit vagy sportolj.

2019. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#5

Család alatt szülőket ért , az az mamahoteles.

A munkahelye pedig lehet egy monoton , rossz melóhely.

2019. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Engem jobban foglalkoztat h mia fenémet néztél ja meg hiába törlöd le a merev lemezt mert bázisbna menne marad minden

Szal ha pedofil v ember kinzo dolgokat néztél megszivtad föleg ha mindenféle védelem nélkül nézted rmeélem elkapnak

2019. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha a szabadságod a tét szerintem dobd be azt a laptopot a folyóba.
2019. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, kedves Kérdező?
2019. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!