Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek csak rossz...

Ha valakinek csak rossz tulajdonságai vannak az egyenlő azzal hogy rossz ember?

Figyelt kérdés

Tényleg nincs jó tulajdonságom.

Lusta vagyok,trehany emiatt anyummal napi szinten összeveszunk. Nincsenek érzéseim nem lehet megbántani mert tényleg nem érzek fájdalmat de más iránt empátiát sem. Csak nagyon ritkán. Itthon flegma vagyok, néha suliban is ha valaki beszól, keményen kicsinálom. Karizmatikus személy vagyok szűröm a személyeket,aki az utamba áll azzal utána nem tartom a kapcsolatot.Makacs is vagyok,csak a saját magam tanácsát fogadom el. Egyetlen jó bennem talán az hogy valamennyi eszem van és el szeretnék érni célokat az életemben meg hogy nem szokásom az emberek kihasználása,illetve a barátaimat meg szoktam azért hallgatni ha valami bajuk van akkor próbálok nekik segíteni. Én viszont magamba folytok mindent, senkiben nem bízok meg, illetve az egom is eléggé a béka feneke alatt van. Baratok előtt vidám vagyok de valóban egy olyan semmilyen hangulat jellemez itthon. Anyum utal, alig várja hogy koltozzek itthonról, szerinte balhés is vagyok mert a barátaim minden hulyesegre ravesznek és van hogy sokszor nem mondok neki igazat de bűnt sose követnek el ellenük pl lopás 19/L



2019. okt. 28. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Úgy neveltek, hogy mindig csak a rossz tulajdonságaidat emelték ki, esetleg iskolában ezeket mondták. Kizárt, hogy jó tulajdonságaid ne lennének, nincs olyan ember, akiben mindkét oldal meg ne lenne, csak a rosszat nagyon elhitették veled, sajnos.
2019. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg nincs. És a mai vita után már ott tartok hogy öngyilkos leszek 😂😂 megint elhordtak mindennek illetve anyám közölte hogy a 70 százalékos német érettségi nem jó total elvette tőle a kedvem is...
2019. okt. 28. 14:19
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai is, nem a tulajdonságoktól lesz valaki amúgy sem rossz ember, hanem attól, hogy miket csinál.

Pl. a flegmaság nem is egy tulajdonság, hanem viselkedés és ezen lehet változtatni.

2019. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!