Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha rossz párkapcsolatban élsz...

Ha rossz párkapcsolatban élsz és nem akarsz kilépni belőle miben fog a két ember megváltozni?

Figyelt kérdés

Biztos volt már rossz kapcsolataitok, vagy esetleg most jár vki abban... főként annak a véleménye érdekelne aki éppen benne van És hogy mit gondol, mit érez, mik a tervei ?!


Válhat hangulatemberé vagy mindig szomorúvá ha a párja nem olyan mint akit maga mellé képzelt ? Aki néha magára hagyja a másikat ? Vagy esetleg csúnyán beszél vele? Baj van lelép?

Ha ilyen szituk voltak már akkor mennyire lehet ezeket elfelejteni, túllépni rajta ?(mindig eszembe jutnak a rossz emlékek, a nagyon jók is de már nem beszélgetünk ugy ahogy akkor, olyan figyelmesen, csak.élünk egymás mellett..)


Mennyire rossz az ha nincsenek barátai ? Lehet akadály egy boldog kapcsolatnak ?


Ezeregy kérdésem lenne ami érdekelne... köszi ha elolvastad és segítő szándékkal írsz :)


2019. aug. 4. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én majdnem kerek egy éve léptem ki egy ilyesmi kapcsolatból, amiben kb 2-3 évvel voltam tovább, mint kellett volna. Én érezhetően megváltoztam rossz irányba akkor (szerencsére azóta kijöttem belőle). Én introvertált vagyok, így én csak magamnak okoztam problémát. A barátnőm meg eleve hevesebb vérmérsékletű volt, ő még ingerlékenyebbé, feszültebbé vált. Amióta nem vagyunk együtt, mindketten jobban önmagunk vagyunk.
2019. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, rossz irányba változtam. Igaz nem tartott olyan sokáig, mindössze 9 hónap, de már az elején észre kellett volna vennem, hogy a rózsaszín köd visz más merre és nagyon nem jó felé. Én nem figyeltem órákon, botrányos volt a tanulmányi átlagom, megszakítottam a kapcsolatot a korábbi barátaimmal, csak neki éltem és csak vele beszéltem. Túléltem a hétköznapokat és csak a hétvégékre fókuszáltam, akkor tudtunk találkozni.

Egy boldog kapcsolat kiegyensúlyozott, de ha nem is az teljesen, a felek képesek ebben megtalálni a megoldást. A barátok fontosak, mint már mondtam, az elhanyagolásuk rám nem volt jó hatással.

Az nem egészséges kapcsolat, ahol az egyik fél (ha nem mindkettő) negatív irányba változik, mert a környezetre is hatással van. Tovább lépni nem könnyű, de ebben az esetben szükséges és nem könnyű folyamat.

A kapcsolat szép, ha a felek kiállnak egymás mellett és segítik egymást a rossz időkben. Ha egy ilyen alkalommal ott hagy, nem érdemli meg, hogy időt áldozz rá. A te életed, olyannal éld és olyannal oszd meg, aki oda figyel rád és ez kölcsönös. Ha pedig nem olyan, akit magad mellé képzeltél, miért erőltetnéd? Hiszen nem jó. Egyikőtöknek sem, de ebben az esetben még ha nehéz is, legyen az az elsődleges, hogy neked megéri-e? Elvégre az írásodból lejön, hogy nem érzed jól magad vele. (elnézést, ha nagyon össze-vissza, próbáltam összegyűjteni a gondolatokat, nem mindig megy. Ha gondolod, beszélgessünk, remélem, tudok segíteni.:))

2019. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elpazarolod a soha vissza nem jövő drága életedet, ha kényelmetlenül érzed magad a kapcsolatodban, és maradsz benne.
2019. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!