Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is egyre szörnyűbb...

Szerintetek is egyre szörnyűbbek az emberek?

Figyelt kérdés

Szörnyű,hogy mindenki magával törődik,a társadalom fetreng a mocskos szubkultúra dagonyájában,a valós értékeket pedig lenézik,elvetik.

Sokszor élni sincs kedvem,megmondom őszintén!

Ti hogy látjátok?



2019. okt. 28. 15:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
50 éve ugyanezt mondtad volna, hidd el.
2019. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Én is így gondolok, azt leszámítva hogy ez semmiben befolyásolja az életkedvemet.
2019. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Értékelem mindent csak nyugalom egészség és pénz legyen.
2019. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Törődjenek is csak magukkal szépen. Nincs idegesítőbb, mikor minden lépésedről tud a fél falu.


Amúgy nincs olyan, hogy a társadalom fetreng a SZUBkultúrában. Ha korábban szubkultúra is volt, onnantól, hogy a többség sajátjává válik, már nem szubkultúra, hanem többségi kultúra.

2019. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

1000 éve is volt, akinek problémája volt a társadalommal, nem kell idealizálni a múltat.


Már az őskortól kezdve mindenkinek saját maga és a szerettei voltak a legfontosabbak. Sose volt annyi segélyszervezet, mint ma. Szerintem ez az állításod egyszerűen szűklátókörűségre utal.


Ki határozza meg, hogy mi a "valós" érték? Mindenkinek más az értékrendje, de te például mit látsz valós értéknek?


Melyik szubkultúrára gondolsz? Ugyanis rengeteg van. Például vannak szexuális, érdeklődési, hivatáshoz köthető szubkultúrák, és ezeknek is van kismilliónyi alfaja.


Fiatal vagyok (18), ebben a világban nőttem fel, és igazából maximum 10 évvel korábban születtem volna, de örülök neki, hogy most vagyok fiatal. Nyilván nem állítom, hogy minden tökéletes és nincsenek problémák, de a borúlátásnak se látom értelmét. Bármire gondolok, nekem most sokkal több lehetőségem van mindenre, mint a szüleimnek volt, és aztán szó se essék az idősebb generációkról.

2019. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Éltél már olyan faluban, ahol mindenki másokkal foglalkozik?
2019. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem semmivel sem másabbak mint a korábbi generációkban. Legalábbis a kérdésedben leírtak tekintetében.
2019. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

És ki határozza meg a valós értékeket? Te?


Te is egy szubkultúra vagy, aki azt gondolja, hogy most minden rosszabb, mint volt. Hidd el, nem az.


első lépés: dolgozz keményen

második lépés: élj gondtalanul

harmadik lépés: vedd körül magad gondtalan emberekkel

negyedik lépés: elmúlik a világfájdalmad

2019. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
6# A facebook is ilyen falu, az instagram is és társai. Pontosan ez történik rajtuk.
2019. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem lett rosszabb csak a te értékrendjeidnek nem felel meg,mivel a mai fiataloknak már más az értékrendje.
2019. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!