Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jogon kérdőjelezik meg az...

Mi jogon kérdőjelezik meg az emberek az itt feltett kérdések valódiságát?

Figyelt kérdés

Komolyan nemértem mire jó ez hogy szinte minden Emberek és Családi kapcsolatok témakörben feltett kérdéshez legalább egy személy odaírja hogy nemigaz hogy troll a kérdező meg hasonlók. Nem értem, ha szerinte kamu akkor mindek válaszol? Nem mindegy? Ha kamu akkor a kapott tanácsokat úgysem tudja a kérdező az életben felhasználni, ellenben lehet hogy valakinek pont ez a problémája amit esetleg valaki kitalált és kiírt, és neki már lehet benne hasznos infó.

Nem értem miért jobb valaki lekének ha belerondíthat valaki kérdésébe. Ugyanakkor nem egy olyan kérdéssel is találkoztam hogy sokan írták hogy kamu meg ilyen nincs, ilyen szülők nincsennek, csak túldramatizálja a gyerek meg minen, holott a valóságban vannak ilyen emberek, és én is ismertem hasonlókat mint a kérdésben volt.


2019. okt. 27. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Azon a jogon, hogy egyértelműen kamu. Annyi meseszerű fordulat, emberrablás, eltűnés, gonosz mostoha, mesebeli gazdagság a világon nincs. A legtöbb sztori ráadásul tele van logikai buktatókkal, amikre rákérdezve csak habognak, mert nincs válasz, hiszen a fejükből pattant ki az egész. Nem beszélve a napi 4 eltűnt kérdésről, amik azért tűntek el mert a moderátor belelát az összes kiírt kérdésedbe és látja, hogy hol 16 éves tininek adod ki magad, hol negyvenes, többgyerekes anyukának..
2019. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem jog kérdése. De ha azt erőltetjük, akkor szólás- és gondolatszabadság. Igazából ha akarom, azt írom, hogy szerintem te lila színű vagy, és nem tehetsz ellene semmit.
2019. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Azért kérdőjelezi meg az ilyen jellegű kérdéseket sok válaszadó, mert az utóbbi időben túl sok hihetetlen történettel előálló kérdező bukkant itt fel. Korábban ez nem volt jellemző.

Azonban, ha a kérdésed nem kamu, akkor nem kell rögtön felkapni a vizet, hanem megfelelő reagálással alá kell támasztani a kérdés valódiságát. Ilyen egyszerű.

2019. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Emlékszem, mikor valaki kiírta, hogy kapott a pasijától egy luxuskocsit Maserati, Ferrari, nem emlékszem) és ezért haragszanak rá a szülei és azt akarják, hogy adja vissza, de ő nem akarja visszaaadni, és ez jogos-e. Oldalakon keresztül veszekedtek a válaszadók, míg valaki beírta hogy kamu és bizonyítsa be hogy nem az, linkeljen egy képet arról a luxusverdáról, miközben benne ül, természetesen az arcát és a rendszámot takarja ki. Azt a hímezés-hámozást, hogy hát nem, mert nem köteles rá, blabla... 2 perc lett volna megtannie, ehelyett kisregény írt, hogy miért nem. És annyi ilyen van. Ez már nem Gyakorikérdések, hanem Hazudsz-Lebuktatlak játék.
2019. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg sok kamú kérdés van.Mint az a 18 éves lány,akit megvert az apja,mert nem tudta lehúzni a redőnyt.Ez már tényleg hihetetlen.
2019. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na igen..

A másik, ami kiakaszt, mikor kérdező koráról érdeklődnek, még ha tökmindeg is a kérdés szempontjábol.

Meg a Balázska fóbok és társaik.

2019. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan jogon, hogy baromi sok a kamu kérdés. Azt látom hogy a kamu kérdezők is "fejlődnek". Míg régen volt 1-1 adott téma, stílus, addog mostmár bármilyen témában képesek alkotni.


Család témában is sok a visszatérő kérdés, csak épp egyszer ennyi egyszer annyi idős a kérdező, áztán másképp írja le a sztorit, stb. Vagy egyik pillanatban kiír egy anyósos kérdést, hogy kinek van igaza. Aztán kiír egy köcsög anyós kérdést úgy alakítva, hogy ő legyen az áldozat.


Igazi kedvencem, mikor egy-egy kamu kérdezőnek van több felhasználója, és a saját kérdésére ad választ, és veri a saját vállát. Olyat is láttam már, ahl elfelejtett átjelentkezni és kérdezőként írt egy "Igazad van kérdező" választ. Epic Fail.

2019. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokszor érződik, hogy gond van a kérdésben, a magyarázatban, a beszédben. Ezért.
2019. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

“Igazi kedvencem, mikor egy-egy kamu kérdezőnek van több felhasználója, és a saját kérdésére ad választ, és veri a saját vállát. Olyat is láttam már, ahl elfelejtett átjelentkezni és kérdezőként írt egy "Igazad van kérdező" választ. Epic Fail.”


Tényleg, olyat én is láttam. Meg valaki rendszeresen azt csinálja, hogy kiírja a kérdést, gyorsan átjelentkezik, és az első néhány válasz közé beírja, hogy “pontosan ez történt nálunk is/az én anyukám is ilyen/nekem is ugyanilyen sorsom van”. Csak hát egy idő után az ember felfigyel a rendszeresen ismétlődő dolgokra. Gyakran már a kérdés elolvasása nélkül, a kulcsszavakból jó eséllyel meg lehet tippelni, hogy melyik állandó kamugép írta ki.

2019. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam olyan volt, hogy válaszoltam egy kérdésre, amit egy lány írt ki. Utána rám írt ezzel kapcsolatban, szóval már láttam a felhasználó nevét. Majd pár nap múlva megint válaszolok egy kérdésre, erre rám ír egy srác, ismétlem SRÁC! ugyanazzal a felhasználó névvel.


Egyszerűen nagyon sokan kamuznak már ezen az oldalon.

2019. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!