Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nárcisztikus emberrel van...

Nárcisztikus emberrel van szerintem dolgom. Miért bánt? Nem ártottam neki. folyamatosan bánt, magára hívja fel a figyelmet, miért bánt? Egy nárcisztikus ember miért bánt másokat?

Figyelt kérdés

Körülbelül vagy 3X olvastam át a nárcisztikus ember jellemzőjegyeit... nem értem, miért bántanak másokat?


Helyzet:

nemrég tudtam meg (mástól) hogy régebben is folyamatosan figyelt engem, most is.

A közelemben lakik (egyik szomszéd), nem akad le rólam, és bármit is csinálok (akár szóban odavágok neki, akár pszichológiailag próbálok rá hatni, akár közömbös vagyok iránta és próbálom semmibe venni) nem hat...


Mit tegyek?

Miért bánt ez az ember folyamatosan?


Megszabadulni sajnos nincs módom tőle (költözés sajnos nem jöhet szóba), folyamatosan zavar (direkt, hogy az agyamra menjen, tudjátok ilyen kis apró dolgok, bánt, dolgokat csinál velem...


mit tegyek?

Az a lényeg neki, hogy tőlem figyelmet kapjon, hogy felfigyeljek rá, nem értem miért.

Zavar, idegesít, felcseszi az agyam, máskor meg épphogy segítő szándéka van.


Biztos, hogy nárcisztikus emberrel van dolgom.

Gyűlöli az egyes szokásaimat, (van hogy néha beszélgetünk, mert nem tudjuk kikerülni egymást vagy mert úgy hozza az élethelyzet) mondom máskor meg segít (kölcsönad valamit).

Nem értem...


mit tegyek? soha nem tettem neki keresztbe, nem bántottam.. (max verbálisan odapirítottam neki de akkor tényleg megérdelmli..) férfiről van szó. Én nő vagyok. A pasi 40 év körüli lehet.


25l



2019. okt. 28. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmented ha van sms stb bizonyíték szólsz haveroknak stb feljelented . Veszel paprikasprét és lefújod ahwnyszor patkánykodik .
2019. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jutub szürke kő.

Hallgasd meg.

Ilyennel élek. És működik

2019. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rád hajt.
2019. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Lehet fogadni, hogy a kérdező mikor fog feleségül menni a hapsihoz. Én egy évet tippelek.
2019. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!