Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem lett elviselhet...

Csak szerintem lett elviselhetetlenebb az online közeg mint régen volt?

Figyelt kérdés

Ez az oldal egy gyöngyszem a hulladékok közt de ez így van máshol is.Facebookon divat depis kislányok,Lakatos Alejandrok,gamer/animés csoportok hulladék közösséggel,nem mondom a valódi közeg se túl színvonalas mert már szinte mindenki egy okostelefon függő zombi és egy kiba'ot mondat erejéig nem tudja letenni azt a fo't.Ami meg a legalja ez az instagram,tik-tok meg egyéb alkalmazások.

Régebben lehetett értelmesen beszélni emberekkel de most már minden poszt alatt a trollkodás meg a sz'rdobálás megy.


2019. okt. 29. 16:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez így van...
2019. okt. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Ez az internet hátránya, a toxikus emberek már online is terjeszthetik a toxikusságukat nem csak otthon.
2019. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De régebben kevésbé voltak toxikusax a toxikus emberek,egyre csak sűlyed a színvonal.
2019. okt. 29. 16:09
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

És ez valóban így igaz.


A youtube-ot is eluralták a tinik. Gyerekek és tanulatlan "ki, ha én nem" majmok osztják az észt nagyon sok helyen.

Értelmes, pozitív, építő beszélgetés alig van.


A gyk különösen problémás, kb a reddittel egyenlő. Tipikus magyar hozzáállás van ott is.

2019. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy régen is ilyen toxikusak voltak, csak kevesebben tudtak róluk mert az internet nem volt a mindennapi élet része vagy csak keveseknek adatott meg.
2019. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem nem csak szerinted lett ilyen a világ.

De az is érdekes hogy pont egy ilyen oldalon teszed fel ezt a kérdést:) gondolhatod milyen válaszokat kapsz majd.

Mindenki olyan oldalakon éli ki a frusztrációjat ahol anonim maradhat ha pedig olyan oldalakról beszélünk ahol nyilvánvalóan mindenki tudja ki is ő akkor megpróbál olyan életet bemutatni ami amúgy nincs neki, ezt látja egy másik ember és irigyli azért ami neki van ezért ő is elkezd egy olyan oldalt bemutatni mintha lenne. Ez egy jó kis csapda és több energiát ol bele abba hogy fenntartsa az online életet mint abba hogy meg is valósítsa.

En nagyon jól elvagyok Facebook nélkül és ha valaki megtudja hogy nekem nincs úgy néz rám mint egy ősemberre

2019. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A gyk már szinte 4chan szintre sűlyed.
2019. okt. 29. 16:15
 8/22 A kérdező kommentje:
Olyan mintha rossz bolygóra születtem volna.
2019. okt. 29. 16:19
 9/22 anonim ***** válasza:
Csakhogy a 4channek is különböző fórumjai vannak. Más vonalú társalgás megy mondjuk a természetfotók/irodalom boardon, mint a /b/-n. Meg az angol fórumok, mint a reddit általában kicsit magasabb színvonalon vannak, egyrészt mert sokkal szigorúbban moderálják, másrészt megkövetelik, hogy tudj épképzláb és helyes angol mondatokat írni. És hogy például ismerd a "süllyed" szót.
2019. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Remek,elírtam egy szót kössél csak bele nyelvtan náci.
2019. okt. 29. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!