Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a sör mennyire...

Szerintetek a sör mennyire lányos? Tudom, hogy hülye kérdés, de pl fiúk, ha megláttok egy lányt egy korsó sörrel, valamennyire befolyásolja hogy mennyire tartjátok nőiesnek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja a nőiességét.
2019. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Kiábrándito! A lányok igyanak édes/száraz borokat, koktélokat, pezsgöket, liköröket, pálinkákat, meg rumot, whiskeyt! De sört? (Esetleg akkor ha farmerben vannak.)
2019. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
2-es ez mekkora böszmeség
2019. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ételek és italok nem lányosak vagy fiúsak, ez rendkívül gyerekes megközelítés.

Én férfiként nem szeretem a sört (és általánosságban az alkoholt), de egyáltalán nem gondolom, hogy egy nő esetében zavaró lenne, ha azt inna (csak ne tegye minden nap).

2019. okt. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokak szerint a sör kifejezetten férfias ital.

Szerintem meg az ilyen emberek véleménye semmit nem ér. :D

Nőként szeretem a finom sört... és miért érdekelne, hogy mennyire nőies valami Pistike szerint? :D

2019. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A sör (komló) női hormonok termelését segíti, így a sok sört fogyasztó férfiak is elnőiesedhetnek.


Látványra reakció: lenne sörözéshez társam a velem járna vs nélküle nem mehetek sörözni a haverokkal.


Ha dizájn, stílus számít, akkor nem olyan nőies. De, pl októberfeszt, literes korsók, polcolt mellek ... nem rossz!

2019. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Csak kíváncsi voltam, mások mit gondolnak :)
2019. okt. 31. 18:53
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem nem hogy lányoknak, hanem embernek se való ital, nem értem, a férfiak miért tettetik azt, hogy jó. Biztos ettől érzik férfiasnak magukat, tekintve, hogy a sört alapvetően nem egy kifejezetten lányos italnak tartják.
2019. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!