Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az EFOTT fesztiválon hány...

Az EFOTT fesztiválon hány deciliteres a korsós Soproni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 2. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok benne biztos de szerintem 5dl azaz fél literes. Normál esetben a korsó fél liter a pohár 3dl. Egyes sörökből pl.: Stella, Beck's láttam már olyan helyet ahol 4dl volt a korsó és 2.5dl a pohár de Soproni esetében még nem találkoztam ilyesmivel, szóval szerintem az EFOTT-on is fél liter egy korsó.
2018. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 éve voltam ott utoljára, akkor meg kellett venni 250-ért egy fél literes műanyag korsót és azt hordani mindenhova magaddal hogy megtöltsék, ha nem volt nálad kérhetted hogy 0,4-es cider pohárba kapd a sört (persze ugyanannyiért) és akkor nem kellett újat venned.
2018. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 3. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt meg jobb ha nem tudod, hogy bevett szokás a vizezés sajnos ilyen helyeken. Nem a poharadba engedik a vizet, már előre bekeverik, vendéglátósként láttam már ezt-azt mivel gyakran rendezvényeken is felszolgálunk.
2018. júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Idén az Efotton 6dl lesz 490Ft mobil fizetéssel 400ftért
2018. júl. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!