Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem lenne célszerű a bulinegye...

Nem lenne célszerű a bulinegyedet bezárni és a drogos, részeg, hangos és könnyűvérű fertőt betiltani a fővárosban?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem akkora profitot termel,hogy nagy az ellenállás a szórakozóhelyek részéről.
2019. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem.


A bulinegyed a kedvencem. Attól, hogy neked nem tetszik nem kell bezárni.


Üdv: egy nem drogos, bulizni szerető ember

2019. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

nem, a bulinegyed Budapest egyik nevezetessége.

Aki a belvárosban vesz házat, annak számolnia kell, hogy éjjel hangzavar, hangos zene megzavarhatja.

Szerintem pár lakó miatt felesleges lenne megszüntetni.

Anno ZP és Rio is hasonló helyzetben volt, én ott laktam pár száz méterre, de engem nem zavart, sőt jól éreztem magam, néha ki is ugrottam partyzni. De ott is összefogtak és elköltöztették az ottani buliközpontot.

2019. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hírnök ***** válasza:
11%

Nem. így legalább egy helyen van a csőcselék.


Ha nem így lenne akkor minden lakótelepen lenne buli, drog és verekedés (még jobban mint most)

2019. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem bezárni kell, hanem olyan helyen üzemeltetni, ahol senkit nem zavar a működése. A városhoz közel, elszeparáltan, ugyanakkor könnyedén megközelíthető helyen, ahol nem zavar senkit a hangoskodás és a belbiztonsági erők is könnyebben tudják gyakorolni a kontrollt. Lehetne koncerteket tartani is ilyen helyen úgy, hogy nem lobog a hajad a basszustól a csukott ablakú lakásban, - mint Újpesten, Angyalföldön, Óbudán a hajléktalan míting idején. Aki szórakozásra vágyik és van mit elköltenie, azt nem szabad, ill. nem érdemes akadályozni ebben, de azt ezeknek az embereknek is meg kellene érteniük, hogy a kedvtelésükkel nem zavarhatják mások nyugalmát.
2019. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!