Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utánoznak a barátnőim?

Miért utánoznak a barátnőim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, és kezdem észrevenni, hogy engem úgymond "lemásolnak" a barátaim. (Nem szeretném név szerint megemlíteni őket, úgyhogy most lesz egy "A" és egy "B" barátnőm) Pl.-> frufrut vágattam, rá egy héttel később az "A" is vágatott; szeretem a virágokat és mindent, ami virágos, erre a "B" is hirtelen megkedvelte őket... olyan szinten, hogy múltkor kapott egy szoknyát, aminek a mintája rózsás volt és az orrom alá dörgölte. De minek? Mit akar ezzel elérni?

Ha az "A"-val beszélek és szóbakerül az öltözködés, akkor mindig nekem sír amiatt, hogy Ő is szeretne nőiesen öltözködni, úgy mint Én, de ő mégsem tud.

Ez még télen történt, hogy Anyukámtól megkaptam életem első magassarkú csizmáját (5cm-es a sarka) és másnap felhúztam egy egyberészes ruhával. Elmondta (a "B"), hogy neki a csizma és a szoknya nem fér együtt össze és szerinte ez egy kicsit könnyűvérű volt így a megjelenésem. (Megjegyzem, Én egyáltalán nem öltözködök kihívóan, egyenesen taszít a haspóló és még a szakadt farmer is, pedig az nem is igazán kihívó.) Aztán láss csodát, másnap ugyanúgy szoknya+ csizma összeállításban jött iskolába. Miért kell így viselkedni?

Egyik nap elmondtam "A"-nak és "B"-nek is, hogy nekem nagyon tetszenek a szövetkabátok. Főleg bokacsizmával. Leszóltak, hogy az "öregasszonyos", aztán következő héten az "A" egyből beszerezett egyet. Nekem sajnos azóta sincs...

Szerintetek miért ilyenek velem? Én soha nem dörgöltem semmit az orruk alá, de ők mégis ezt csinálják... Lehet csak Én reagálom túl?



2019. aug. 24. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak irigykednek szerintem
2019. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem barátnők, hanem jellemtelen hárpiák, akik vagy irigyek a külsődre, vagy idegesíteni akarnak.
2019. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg te vagy közülük az Alfa. Téged tartanak - ha nem is direkt, akkor tudat alatt- példaképnek, egy jó mintának. Viszont ezzel vigyázni kell, mert könnyen átmenet gyűlöletbe.
2019. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
*átmehet
2019. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt gyökér, lehúzós barátnőm, kétszer is belefutottam ebbe a típusba, mondjuk engem nem másoltak, csak folyamatosan beszóltak, aláztak.

Kérlek legyél okosabb, mint én és szard le őket.

2019. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert 16 évesek.

Majd kinövik.

2019. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Ez még felnöttek közt is igy van.

Baratnök: kitalàltam hogy rozdaszin szemhejpudert teszek fel igy mentem àt hozzajuk, a kövi alkalommal már rajta is rozsaszin szemhejpudert volt és magát kezdte dicsergetni NEKEM, hogy ugye milyen jo ötlete van milyen szép igy a szeme?

Ugyanez. Pl szoknyaban mentem àt, mar fel volt öltözve hogy lemegyünk(ö nadragban), de hirtelen kitalalta hogy atöltözik inkabb es felvett szoknyat

Szemöldök:ök kiszedik mindig extra vekonyra es direkt kinövesztettem természetesre, legközelebb màr nekik is vastagitva volt

Es mindent nekem adnak elö ugy mintha az ö ötletük lenne


Anya: többször eszrevette hogy ugy tamasztom aszralnal a fejem hogy àllam alatt a kezem ujjaim kicsit nyitva(ha talalok kepet linkelem fotomodellek is szoktak igy)ramszol hogy minek könyökölök igy (amugy volz mütet miatt az allkapcsom fàj es nem terhelhetö)erre amikor valami pasival beszelt ugyanezt csinalta a pasi elött

80 éves mamàm:azon versenyzik velem igaz köztünk kb 60 ev különbseggel hogy melyikünk a vekonyabb


Exbaratok: ha pluszba tanultam vmit hirtelen neki is be kellett iratkoznia valahova (mint dolgozo lefixalt ember), ha ki akartam menni külföldre hogy en kint gyüjtök a közös hazunkra lebeszelt hogy ne inkabb ö felmond e ö megy ki. Nekem mint nönek jobb ha itthon van bejrlentett allasom a leendö gyerek miatt. Aztan megszedte magàt kint es kidobott a nagy hirtelen jolétében. Hirtelen mar nem akart közös hàzat hogy fizessem a felèt (igy egyeztünk meg)hanem azt akarta csak a sajatja legyen.


Teso: meglatta hogy uj stilusom van(barna börcsizma, ingek, müvelur elegansabb kabàt, stb szoval amolyan diszkretebb, "gazdagabb"stilus (szoval nem nagyfeliratos szines cuccok )erre teljesen atvette elegans selyemrucik, ingekbe öltözik


Srac akivel ismerkedtem: meseltem neki hogy farmereket szeretnék venni. Erre legközelebb hirtelen neki is vasarolhatnekja lett es nekem mutogatja hogy vett magànak farmereket.



Ami még közös az összesben: engem senki nem ismert el. Mindenki ugy utanoz mintha az ö ötlete lett volna.


Baratnök nem mondtàk hogy de szep igy a szemem szemöldököm, szexibb vagy szoknyaban es inkabb en is àtveszen es nem nadragba megyek, mama sem dicser soha pl de jo hogy neked nincs pocakod, vékony üde huszonéves vagy, anyam szabalyosan leszolt hogy erdekesen könyökölök, egy exem sem mondta hogy de jo hogy ilyen ambiciozus motivalt a parja. Csak leutanoznak.

2019. aug. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

[link]



Ez az a megtàmasztàs, csak a mutatpujjam nem a szàmnàl szokott lenni, a hüvelykujj pedig az àllam alatt van

2019. aug. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

*de részükröl nem hogy dicseretet nem kapok, de le is hordanak kibeszélnek màsok elött. Az exeim is kaocsolatban. Pl az anyja elött is elkezdett engem lejaratni. Vagy amikor megdicsert engem az anyja milyen szép a hajam, exem gunyolodva mondta hogy nem is az igazabol csak a hajvasalo miatt van most(mellesleg nincs is hajvasalom). Ha megdicsertek a boltban hogy latszik a szemüvegen hogy vigyàzok ra, az exem ott sem birta ki hogy ne szoljon be azonnal, hogy nem is vigyàz rà csak nem hordja.

Szoval nemhogy csak a baratnök ilyenek de csaladtagok tarsak is

2019. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Csak kikivànkozik belölem az is, amikor masik exem ahogy meglatta hogy szépen kilakkoztam a körmöm (ritkàn lakkozok egyszer ketszer ha kiprobaltam a mükörmöt is),elsö reakcioja volt (es plane szerelmes idöszakban a kapcsolat elejen)hogy x masik lanynak meg amolyan szinü es az övé milyen gyönyörü!

Hàt komolyan..gusztustalanok neha az emberek akarmilyen hozzatartozo vagy barat vagy barki

2019. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!