Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt Handkammer Jade-el?

Mi történt Handkammer Jade-el?

Figyelt kérdés

2013-4-5 körül nagy ask.fm-es sztár volt, mint pl. Dósa Fanny és társai, mostanában nagyon eltűnt, valaki tud róla valamit hogy most mit csinál? Annak idején kb. példaképem volt meg csomóan róla beszéltek.

17/L


2019. nov. 3. 22:05
1 2
 11/13 anonim válasza:
50%
Anno pont a stílusa miatt követtem Jadet. Becsülendő, hogy dolgozik és nem lett belőle prosti, csak azt sajnáltam, hogy közben így lerobbant a külseje. Szerintem Jade ha összeszedné magát és felhagyna a fűvel, akkor a mai bájgúnár influencereket lazán lekörözné.
2022. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Dehogy körözné le, goldigger lenne ő is.
2023. febr. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem, hogy egyesek mit esznek az ilyen primitív ribiken. A külsejüket? Ezek egytől egyik megcsinált műnők. A stílusukat? Azt a 60-as IQ-t tükröző stílust? Azt, hogy a legelemibb értelem sem szorul beléjük? Azt, hogy képesek beképzelt, lekezelő bunkóként viselkedni? Komoly bajok vannak ott, akinek ez bejön.


Az ilyen ZS-kategóriás önjelölt "sztárocskák" meg egytől egyig a süllyesztőben végzik. Egy nagyon kis hányaduk képes a későbbiekben vállalható életet élni, bár mivel pont azokat az éveiket szúrták el zülléssel, amikor egy normális ember a jövőjét alapozta volna meg, nem valószínű, hogy túl fényes karriert fog bármelyikük befutni. Jobb esetben tisztességes kétkezi munkásként azért el tudnak tengődni, rosszabb esetben meg mennek valamelyik piroslámpás oldalra hirdetni magukat.

2023. febr. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!