Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik az alábbi személyek és mi...

Kik az alábbi személyek és mi a véleményetek róluk, valamint miért vannak úgy oda értük? Egyáltalán mit érnek el azzal, hogy ismertek? Többi lent.

Figyelt kérdés

(Jade Handkammer, Riffer Dzseni, Dósa Fanny, Dobrosi Azyza, Péterffy Laura, Pintér Natalia, Deli J Márió, Holló Ákos, Takács Milán, Székely Ádám, Szalay Ricsi, Szabó Szabolcs, Varga Ricsi, Filipcsei Viktor, Nasz Dani)


Kérlek őszintén és mindent írjatok le róluk, hogy ne kelljen több ilyen kérdés, mert valahogy eddig valamelyikbe hol az egyikről, hol a másikról nem írtak semmit se viszont van pár ilyen kérdés. Tudom nem írtam le mindenkit (pl. Tibi atya de őt ismerem), de azokat akikről mostanában folyamatosan hallok, azokat leírtam.

És nem az érdekel, hogy helyes, meg ki dugná ki nem. Kő kemény igazságot és normális véleményeket írjatok kérlek.



#Facebook #celeb #ismerettség #Jade Handkammer #Pintér Natalia #Riffer Dzseni #Dobrosi Azyza #Deli J Márió #Holló Ákos
2014. aug. 28. 00:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Abszolút semmit, de gyanítom, hogy így járok a legjobban:)
2014. aug. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Google-ba beírtam... Egymást gyalázó tinik a neten... (Netri..bancok)
2014. aug. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Nincs véleményem, mert fogalmam sincs kik ők. :)
2014. aug. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Egyik név sem ismerős egyáltalán.
2014. aug. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Ismertek?Soha nem hallottam a nevüket!
2014. aug. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
34%
Egyik személyt sem isnerem.
2014. aug. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Egyedül Fűrészt(Varga Ricsi) ismerem, de őt személyesen, nagyon rendes annak ellenére, hogy sokan bunkó parasztnak gondolják.
2014. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Kini :)) ***** válasza:
66%

Jade Handkammer - Ez sem úgy néz ki, mint egy 16 éves...Ezzel a hidrogénszőke, festett hajjal? :D Amúgy meg elég bunkó is, meg közönséges. Értelmesnek hiszi magát, de egy normális mondatot nem tud összehozni. Nem vagyok tőle elragadtatva. Szerintem semmivel nem különb, mint a Dósa.


Riffer Dzseni - Kb az egyetlen ask celeb lány, aki szimpatikusnak tűnik. :) kedves is az emberekkel, én őt bírom. (bár nem tudom, hogy askon miért éppen "nyaldmegb*zdmeg" a neve :D)


Dósa Fanny - Na ő az, aki talán a leghíresebb, és mindenki utálja. Ez nem véletlen. Láttam a régi bejegyzéseit, ahol folyamatosan arról írogatott, hogy milyen gazdagok, és hogy ő maga mindent megkap. Hm...A Jadeel való vitájáról meg annyit, hogy nem látok bennük mást, mint hogy 2 elkényeztetett kislány szapulja egymást alpári stílusban.



Pintér Natália - Ránézésre egy Dósa Fanny kettő. :D Szerintem sokan csak azért szeretik, mert utálja a Dósa Fannyt.


Deli J Márió - Párszor rámentem az askjára, tényleg nem értem, mi benne akkora szám. Teljesen átlagos gyereknek tűnik.



Szabó Szabolcs - Na, ő szimpatikus. Sokat szoktam röhögni a válaszain :D Aranyosnak tűnik.


Nasz Dani - Na, ő más kategória, mert ő nem a "jujjdehelyessége" miatt vált ismertté, hanem, mert tényleg jó videókat csinál, és vicces. Sok mindenben igaza is van :) És szerintem normális családból való, nem az a celebkedős típus, mint a többiek. Bár most már ő is kezd elszállni magától. Na, de inkább ő legyen a tinik példaképe, mint a többi...Már inkább :D


A többit pedig nem ismerem :)

2014. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagy Dominik lemaradt.
2014. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jade Handkammer- Hát annyi, hogy jófejnek/kedvesnek tűnik. Egyik kedvenc magyar tumblisom.


Dobrosi Azyza- Nem nagyon "ismerem" , de elég undinak és butap.csának néz ki:D


Pintér Natalia- Őt még régebben találtam mikor nem volt netceleb és akkor aranyosnak tűnt meg minden csak eléggé elr.bancosodott:D


Szalay Ricsi-

ŐT NEM ÉRTEM A LEGJOBBAN DE KIAKADTAM MIKOR MEGLÁTTAM, HOGY TV-BE INTERJÚ VELE hát semmit se tett a gyerek az interjúba is az volt, hogy néhányan nem értik meg azt mondják , hogy miért celeb pedig hát biztos azért mert a válaszain keresztül megszerették mert jó személyiség PF:DDDDDDDDDDD Egyszer voltam az ask-ján , de egyáltalán nem néz ki jól és még csak nem is jófej na mindegy.


Nasz Dani-t viszont bírom:D


Ennyi nem nagyon ismerem a netcelebeket..

2014. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!