Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig érdemes élni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 16:03
1 2
 1/12 Magic ***** válasza:
47%
Nulla
2019. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Nyóc
2019. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet konkrét évhez kötni, addig érdemes amíg úgy érzed hogy van értelme és szeretnél még élni. van aki már 14 évesen legszívesebben meghalna, de van aki még 70 évesen is úgy van vele hogy ő még szívesen leélne még 70-et vagy többet.

Addig érdemes élni amíg TE úgy érzed hogy érdemes, és jól érzed magad a bőrödben.


Még saját magam esetében sem tudok rábökni egy évre hogy "há' legyen 80 annál tovább minek" Közben lehet hogy 80 éves koromra tök gazdag leszek, meg egészségügyi problémák sem fognak gyötörni, és tökre nem akarnék majd akkor még meghalni.

2019. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

100


De tulajdonképpen addig, míg az embernek vannak céljai.

2019. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az elsővel egyetértek az lenne a legjobb. Most ha már felnőttem 29 vagyok de most szeretném kivenni a nyugdíjamat mert félek h nem élem meg ... Szerintem hülyeség megöregedni :) a nyok mind 27. ig élnek :D szóval felhagyok a munkával és értelmes dolgokkal foglalkozok mostantól ..
2019. nov. 5. 16:18
 6/12 anonim ***** válasza:

"felhagyok a munkával és értelmes dolgokkal foglalkozok mostantól"


Hát ha azokkal az "értelmes dolgokkal" tudsz elég pénzt szerezni a megélhetésre és nem ártasz vele másoknak akkor csak tessék.

2019. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De miért ?
2019. nov. 5. 16:35
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért nem élhetek úgy ahogy akkarok ha másokhoz kell igazodnom minek éljek. Miért kéne nekem is rabszogának lennem ? Miért csináljam amit nem szeretek ? Jobb szabadon fiatalon meghalni mint idős rabszolgaként de mindenki legyen boldog én csak ezt szeretném :)
2019. nov. 5. 16:39
 9/12 A kérdező kommentje:
Most mi a jobb boldogan meghalni vagy szomorúan éni ? Hiába kerestem arányrag jól ha robotoltam és kínszenvedés volt minden nap ...
2019. nov. 5. 16:43
 10/12 Metionin ***** válasza:
Ameddig egészségügyileg nincsenek komoly gondok. Ha valaki már demens, mozgásképtelen, önellátásra képtelen, nem ismeri fel a családtagjait stb. akkor már szerintem nem érdemes.
2019. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!