Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hatással volt (ak) a...

Milyen hatással volt (ak) a személyiségedre és az életedre a pszichedelikus élménye (i) d?

Figyelt kérdés
Természetesen azokhoz szól a kérdésem, akik átéltek már ilyesmit.

2019. nov. 6. 03:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Negatív hatással.

Eleinte tök buli volt LSD-vel kísérletezgetni, tényleg olyan élmény amit nagyon nehéz szavakba önteni.

Aztán egyszer rossz élményben volt részem (bad trip), az a 8-10 óra maga volt a pokol. Azóta szorongok emberek között, ahogy telt az idő mindenki kifordult mellőlem, zárkózott lettem.

Elvagyok a saját kis világomban. A saját gonolataimmal. Egyedül. Nincsenek külső ingerek. Jó ez így.

2019. nov. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Miss Endzsi ***** válasza:
88%
Nem vagyok már depressziós, az egóm hangyaméretűvé zsugorodott. Mindent érzek, talán túlságosan is. Egyre inkább úgy tűnik szimulációban élek. Van lelkem, de az tőlem független, meghalok majd, de az tovább megy, az én emlékeimmel és mégsem én vagyok.
2019. nov. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kojee ***** válasza:
66%
Átèrtèkeltem a világról alkotott gondolataimat. Azòta a megszoktam,hogy nèhanincs ott az amit látok...Az,hogy mi lett volna,ha nem ìgy alakúl az èletem, vagy kivè válok, fogalmam sincs. Bár ha nem teszem meg azokat a dolgokat amiket idáig átèltem, akkor most nem lenne èppen egy viszonylag normális boldog èletem
2019. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Heh... ezeket olvasva tényleg nem csodálkozom, min mentek át az MKULTRA és MKSEARCH Operation Midnight Climax szubprojekt tesztalanyok
2019. nov. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Néhányszor vettem be LSD-t, de semmilyen hosszútávú hatása nem volt és semmit nem változtatott a személyiségemen.
2019. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az LSD-s élményeim óta kisebb nagyobb szünetekkel zen meditációt gyakorlok. Hogy elérjem azt a szintet. Ez megy már olyan 8 éve, bár még nem sikerült elérni. Minden esetre folytatom, mert egyéb addiktív drogoktól full függő lettem, és eléggé hazavágtam velük az életem.. Minden esetre az egyik legmeghatározóbb esemény volt számomra az LSD utazás.
2019. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Én többszőr is ki próbáltam a varázsgombát,dmt-t a pcp-t is kipróbáltam 2x! Meg még az elején jóval ezek előtt a meszkalint és őszintén szólva nekem az az élmény jött be a legjobban, hiába első volt. De sajnos a meszkalint nem olyan könnyű már beszerezni. Miután át estem ezen a trippen, akkor elkezdtem jobb szembe látni a világot. Boldogabb ember lettem, aki már ezután sem szorongott semmi olyanom amin nem kell. Viszont az igazi egó széthullást én varázsgombával értem el ami ki volt szárítva+ kokainoztam a trip alatt! Kezdtem úgy, hogy 5,5g gomba( mert nem volt olyan erős és a középerős gombákból kell ennyi még ha szárítva van meg kevered mással akkor is) Ez már egó szét hulláshoz vezetett, de úgy gondoltam, hogy van még tovább is ennél ezért már a 6,5g gombámat ettem meg. És ez már tényleg el vitt odáig ameddig a dmt nem tudott amibe pedig 4-et is bele szívtam. Utána meg ettem a maradékot és így összesen akkor este meg ettem 7,5+ g gombát kb. És kokainoztam is mellé, és ez már egy kicsikét vitt tovább csak. Tehát egy nem túl erős gombából is felesleges 6g-nál többet megenni elvileg! Akárhogy is vesszük a dolgot. De elvileg főleg egy erősebb fajtánál 3,5g sőt akár jóval kevesebb is egóhalált okozhat! Ezóta a trippem óta nem kívánom a kokót sem, konkrétan már semmilyen szert nem használok. Mert olyan jó hatással volt rám, vslszeg már gombázni sem fogok tudni. Mert a fantázián akkora lett, hogy már a tripre sincs dzükségem...
2019. nov. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
# 7 Sokszor elolvasva az irományod, nekem ez az a pszichedelikus érzés ami az egóm széteséhez vezet :D
2019. nov. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
#8 Hát igen, mert annyira be ütött a gomba meg a kokó, hogy olyan lettem. Mintegy pszihedelikus élmény :D!
2019. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Én a rossz élményem előtt évekig füveztem, naponta 1-2g simán elfogyott, viszont miután lejöttem az ominózus tripről, azóta nem szívtam. Utána még próbálkoztam egyszer-kétszer szívni, de valahogy máshogy téptem be tőle mint azelőtt. Azelőtt kellemes, tipikus betépett érzés volt, de a trip után akárhányszor szívtam, szorongtam, téveszméim támadtak (minbdenki engem néz, mindenki rajtam nevet, kibeszélnek, stb), mintha minimálisan, de újra átéltem volna a fűtől a tripet.

Azótra inkább már nem is próbálkozok, rájöttem, hogy felesleges, hiszen úgyis kellemetlen érzésem fog támadni tőle, tipikus az a "menjen már ki a hatás" érzés.

2019. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!