Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok még ilyen régi, elvont,...

Tudtok még ilyen régi, elvont, trippy, creepy gyerekfilmeket?

Figyelt kérdés

Willy Wonka and the Chocolate Factory (1971)

Labyrinth (1986)

Dark Crystal (1982)


Köszi!



2019. aug. 10. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy lista, ír még párat az általad említetteken felül:

[link]

2019. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Coralin és a titkos ajtó egy elképesztően beteg, igazi creepy bullshit film, pedig papíron gyerekeknek készült.
2019. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Bátor, a gyáva kutya sem igazán gyerekeknek való:')
2019. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Az is jó példa, bár sorozat, de remek, van néhány epizód, amelytől a mai napig libabőrös leszek. :)
2019. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó egyszarvú, azt hiszem a Legenda címen futott, azt legalább annyiszor megnéztem mint a Labirintust. A Végteken történet több részes, talán kettő, mindegyik jó. A Szörnyecskék nekem nem annyira tetszett, de akkoriban nagy filmnek számított, abból is több rész ment le. Ezek mind rajta vannak azon a listán.

Nem ide tartoznak talán, de eszembe jutott, hogy akkoriban nagy Punky Brewster rajongó voltam, és sokszor láttam a Dexi és Bumbi mesét, amire úgy emlékszem, hogy szomorú voltam tőle. Ja meg a Kissyfur, de az is sorozat azt hiszem.

2019. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!