Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha rassziata vagyok de tudom...

Ha rassziata vagyok de tudom hogy nem helyes enyhít a tényen?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy áll ezzel a jelenséggel, de mindig előítéletes vagyok a feketékkel szemben, és valami hihetetlen módon tudom gyűlölni az olyanokat akikre ez be is bizonyosodik. Ha például fehér ember követ el x bűncslekményt, sokkal kevesebb ellenszenvet érzek irántam mint ha ugyan azt egy fekete tenné.


Elsősorban azért érdekelne a vélemény mert rendőri pályára készülök és bűnügyi igazgatásszervezést tanulok majd. Egy rendőrnyomozónak pedig nyilván előnyös lenne pártatlannak maradnia amin ez a berögzött ellenszenv nem sokat segít.


2019. nov. 6. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki meglop, de tudja, hogy nem helyes, az enyhít a tényen?


Az senkit nem fog érdekelni, hogy mit gondolsz, de ha az előítéleteid miatt cselekszel úgy ahogy, az már igen, és téged is minősít.

2019. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elöször is önbecsülest rombolnak az olyan dolgok amik ellentmondanak.

Azaz az ilyenek hogy helytelenül cselekszem, gondolkodom, teszek, ez mind csak önbizalom, önbecsüles rombolàst von maga utàn.


A rendörség kimondottan szüri a rasszista hajlamokat. Eleve nem rendör az aki elfogult mert az nem képes az igazsàgot szolgàltatni. Ellentmond a kettö egymàsnak ill kizàrja egymàst a kettö.

Az alkotmànyban is nem az van hogy minden ember egyenlö? Eleve alkotmànyt sért a rasszizmus.


De attol nem szentek a rendörök es gyakran megesik, hogy a rossz oldalt preferàljàk es csak bünbak kell a statisztika miatt amit elintéznek simàn ha akarjàk.

Szoval kiskapuk mindig is voltak lesznek.

2019. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most tényleg feketékről van szó, vagy cigányokról?
2019. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én az arabokat gyűlölöm pár éve.
2019. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azokat a fehéreket utálom akik bűnt követnek el, ugyanis alapból nem erre vagyunk kiélezve genetikailag, ja és utálom magam mert 21 évesen semmit nem értem el amivel tudnám támogatni magyarságom, na, ezéet lesz pá-pá nekem hamarosan. ( -1 )
2019. nov. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Mit kell ezen ennyit agyalni, az arabok is utálnak minket. A japánok magukon kívül mindenkit gyűlölnek. A feketék meg a fehéreket utálják miközben ők maguk adták el a saját testvéreiket rabszolgának. A zsidóknak külön, negatí kifejezésük van azokra akik nem tartoznak közéjük...
2019. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!