Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg a mosást,...

Hogyan oldjam meg a mosást, főzést?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok, nincsen lehetőségem sem mosásra, sem főzésre. Eddig hétvégenként hazajártam, úgyhogy otthon ki lettek mosva a ruhák és anyukám főzött nekem a hétre, amit szépen vittem magammal elcsomagolva. Én többet már nem szeretnék hazamenni, mert elegem lett ebből az állandó utazgatásból, hogy minden hétvégén vonszolom magam után a nagy táskákat, csomó idő elmegy vele, fárasztó, stresszes, és otthon nem is tudok tanulni normálisan. Viszont nem tudom, hogy akkor így hogyan oldhatnám meg a mosást, szárítást (hirtelen azt sem tudom, hogy hová teregetnék ki, annyi helyünk sincsen) és a főzést (mert azért valamennyi meleg étel is kell). Néztem mosodát, de szerintem nem egy olcsó mulattság, ahogyan a kaja rendelés sem lenne az.
2019. nov. 10. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kollégiumban nincs mosógép, közös konyha? Még sosem hallottam olyan helyről, ahol ne lenne. Persze már ha egyetemi kollégiumról beszélünk, felnőtt emberek nem feltétlenül rohangálnak haza hetente.
2019. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közös konyha nincsen. Mosógépek vannak, csak nem használhatóak. Jó, ha egy működik, de jelenleg még egy sem és ez sajnos rendszeresen, állandóan meghibásodnak.
2019. nov. 10. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Mosószalon van, ott mosni és szárítani is lehet, és annyira azért nem drága. Ha beszámolod az oda-vissza utazás költségeit, akkor adott esetben a mosoda az olcsóbb.

Rendelni meg minek? Nem kell feltétlen meleg étel - ez csak mese -, ha nagyon akarsz valamit, akkor keresel egy olcsó kis kifözdét, ott meg tudod néha oldani.

2019. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!