Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti nem unjátok néha a folytono...

Ti nem unjátok néha a folytonos főzést, mosást, takarítást?

Figyelt kérdés

Nem nőkre kiélezve kérdem, hanem általánosan mindenkitől, aki szokott házimunkát végezni.


Mármint, hogy hetente 1-2szer konyha nagytakarítás, fürdőszoba nagytakarítás, porszívózás, ruha mosás, vasalás, hajtogatás, mindig pakolni, mosogatni, rendezgetni valamit a lakásban....


2019. márc. 25. 14:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élek, más nem csinálja meg, ha én nem csinálom.
2019. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
78%

Miért kéne nőkre kiélezni?

Egyébként nem, én pl nem unom.

2019. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Én unom.
2019. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

A főzést pl. időpocsékolásnak tartom.

A többivel úgymond semmi bajom.

2019. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem viszem túlzásba
2019. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
4 szobás házunk van plusz udvar, de én nem érzem olyan megterhelőnek. Mi inkább a rendfenntartás hívei vagyunk. Ha használsz valamit, utána elmosod, letörlöd, elrakod. Persze a heti 1 fürdő, konyha átpucolás megvan, de ez nem olyan sok idő. Mosógép, szárítógép magától dolgozik, a szárító miatt vasalni sem kell. Mosogatógép szintén. Minden reggel ki van pakolva, utána mindenki a sajátját egyből berakja, nem gyűjtjük a mosogatóban. Nálunk gyerek és cica is van, de ők is tiszták. Evés csak az étkezőben, nem hordozzuk szét a kaját mindenhol. Cipőt a kinti ajtónál levesszük, kinti papucs a belső ajtóig, majd benti papucs, így a koszt sem hordjuk be. Mosdót mindeki használat, fogmosás után áttörli maga után, a kádat, konyhapultot szintén.
2019. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Néha előfordul. Próbálok minden nap egy részt megcsinalni, így nem kell egészben sok időt tölteni vele, plusz fel állítottam egy rendszert. Minden nap

Kb fel óra munka után gyorsan, míg elememben vagyok. Így hétvégén max alaposabb butor kihuzos dolgokat csinálok. De persze így is előfordul, hogy unalmas számomra. De zenével, stb megpróbálom akkor feldobni :)

2019. márc. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1x jön egy takarítónő aki vasal is. Mosás, tetegetés nem gond. Főzni naponta szoktam. Ami megtethelő az a bevásárlás
2019. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
Főzni nagyon ritkán szoktam, vasalni egyáltalán nem, mosást a gép végzi, és nagy mázlimra barátnőm takarítás mániás...
2019. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

De. Mi most nagyobb házban élünk és meg kell szokni.

Szeretek főzni és borzalmas rumlit csinálok olyankor.

Hát most is az van a konyhában én meg döglök a kanapén, ma szabadnap van. Majd meló után másnap este..pffff. Száni vagyok.

2019. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!