Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik úgy döntöttek, párkapcsol...

Akik úgy döntöttek, párkapcsolat nélkül folytatják az életüket, végül jól döntöttek?

Figyelt kérdés

Inkább idősebbeknek, 30+-osaknak szól a kérdés, de irhatnak fiatalabbak is.


Ugyanebben a cipőben járok.


32/F


2019. nov. 13. 14:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint jelenleg épp kapcsolatban vagyok, de erősen gondolkodom a témán.
2019. nov. 13. 14:35
 2/3 anonim válasza:
Nekem van párkapcsolatom, de nagyon közeli barátomnak nincs párkapcsolata, és azt mondta, hogy az elején jó volt a kötetlenség, de utána már elég nyomasztó amikor senki sem vár otthon, nincs romantika (bár ez embere válogatja). Az életben az egyik legjobb dolog a partner, az ember társas lény, nem én leszek az az ember aki vissza fog tartani, de jól fontold meg a döntésed
2019. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29 f mivel antiszociális vagyok nekem csak pénzkel és nyugalom :) de biztos mindenki kompatibilis valakivel de ha olyan dolgokkal foglakozol amit szeretsz ugyan ott vagy szerintem az érzés a lényeg h valamit vagy valakit szeress de ezt több módon is elérheted én mondjuk imádok egyedül lenni egy határtalan kreatív szabadság :)
2019. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!