Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban ez lehet az oka?

Valóban ez lehet az oka?

Figyelt kérdés

Egész életemben az elérhetetlen emberek után vágyódtam.Kamaszkoromban a sztárok kötötték le a figyelmemet,később felváltották őket a környezetemben élő,de szintén számomra nem elérhető férfiak.

Ez lehet attól,hogy soha nem volt sikerélményem a kapcsolatokban? Értem ezt úgy,hogy csúnyácska a külsőm,és emiatt sosem volt önbizalmam,így mindig elkerültek a randik stb.Okozhat ilyen "zavart" az önbizalomhiány? A normális válaszokat köszönöm! 22/l



2019. okt. 7. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonlóan voltam/vagyok én is. Sztem ez amiatt van, h kevés visszajelzést kaptunk a férfiaktól, álmodozóak lettünk, ez jó érzéssel tölt el minket.
2019. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem a női génben belragadt az hogy olyan emberek után koholunk kit nm érhetünk el. Ezek az emberek nem fognak rád figyelni, mert nekik azok a nők kellenek aki plasztikok, illetve a pénzükre mennek, és semmibe nem veszik őket. Csak egy pénzeszsáknak, vagy egy alkalmi embernek (ha értitek)

keress olyan embert aki szeret,és odavan érted. Akinek ugy vagy tökéletes ahogy vagy mert hidd el vannak ilyenek.

2019. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Igen,pont ez a probléma nálam is.Mondhatni a visszajelzés az tényleg nullával egyenlő.Nekem is jó érzés,ha elképzelem magam egy szituban,ahol legalább egy valaki másképp tekint rám,nem úgy,mint egy rongyra.A kérdés csak az,hogy lehet-e ezen változtatni?:(
2019. okt. 7. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!