Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti belemennétek egy találkába...

Ti belemennétek egy találkába egy vadidegennel?

Figyelt kérdés

Találkoztam tegnap egy huszonéves francia turistával itt Budapesten. Beszéltünk egy 5 percet, de nekem mennem kellett. Elkérte a számom, mondván, hogy dumáljunk még később.

Mivel rendes srácnak tűnt, megadtam neki.

Már tegnap 4 fele rám is írt, hogy mikor leszek szabad, de leráztam valami olyasmivel, hogy a mai nap jobb lenne.

Kb 5-kor végzek amúgy, dehát csak este tudnánk találkozni..de fogalmam sincs, hogy szeretnék-e. Én nem vagyok egyéjszakás kalandokra kapható, és nekem kicsit túl szépen hangzik, hogy csak dumálni szeretne (amiben amúgy nagyon benne lennék).

Mit javasoltok?

19/L



2019. nov. 14. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Én belemennék, de én férfi vagyok. Ha nem mennék bele, akkor párom se lenne soha. Nyilvános helyet kell választani.
2019. nov. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de 5 perc után semmit nem árulnék el magamról.
2019. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Casanova is rendes srácnak tűnt, azért tudott olyan sok nőt megdöngetni.
2019. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, izgalmas lehet!
2019. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell azonnal találkozni, ismerjétek meg egymàst elöször is. Ha nagy erölteti, az nem jó. Lehet csak pua de lehet hogy veszélyes.
2019. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Mivel a legtöbb nő végtelenül unalmas, ezért teljesen valószínűtlen az eldumálgatás. Ahhoz kellene közös téma. Viszont el lehet menni kocsmázni, inni, aztán megdugni a kocsma mögött a kukák mellett. A beszélgetős-borozgatós csevegés és andalgás egy izgalmas külföldi adonisszal a nők romantikus álma, miközben a fószer arra gondol, elhozta -e a gumit a szállodából vagy sem.
2019. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem csak beszélgetni akar.

Legyél nyitott, nemet mondani mindig tudsz, ha közösségi helyen találkoztok nem tud megerőszakolni!

2019. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy, főleg nem turistával. Az egyetlen célja az, hogy megdughasson, mielőtt hazautazik. Nem vagy már gyerek, hogy komolyan azt hidd, csak beszélgetni akar és a holdfényben kézen fogva sétálni. Nem véletlenül hívott el azonnal, kaphatónak gondol téged. De az maximálisan a te dolgod, hogy mit adsz, kinek, mikor. Csak legyél felkészülve, hogy folytatás nem lesz, gyors szex, hazamegy és annyi volt.
2019. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én találkoznék vele, de szigorúan csak ennyit. Nyilvános helyre mennék vele és amint bármi mást akar egy esetleges hosszútávú beszélő viszonynál, otthagynám.
2019. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

“Mivel a legtöbb nő végtelenül unalmas, ezért teljesen valószínűtlen az eldumálgatás.”

Hogy mi a pék van? :D

Valaki már délelőtt besörözött?

Több millió nő van Magyarországon, sokszínűek, van köztük ilyen és olyan is.

2019. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!