Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 évesen egyetemre menni?

22 évesen egyetemre menni?

Figyelt kérdés
2 év kihagyás után arra az elhatározásra jutottam, hogy egyetemre kéne mennem, jövő szeptemberben 22 leszek. Társasági ember vagyok, de nem lesz ez kicsit furcsa a sok 18-19 éves között, hogy egy 22 éves van a társaságban? Mondjuk elég gyerekes arcom van, az is tény. Tudom, elsősorban a tanulásra kell koncentrálni, de azért számomra ezek is fontosak. 21/F
2019. nov. 17. 04:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, ez nem korkülönbség!! Szerintem megtalálod a közös hangot 3-4 évvel fiatalabbakkal is. Én 21 voltam amikor az egyetemet kezdtem és voltak velem egykorúak vagy idősebbek is. Egyik ismerősöm pedig kint dolgozott Németországban, év elején jött haza és most kezdte az egyetemet 25 évesen, nappali képzésre jár (ott ugye inkább a gimiből frissen kikerültek szoktak lenni). Egyáltalán nem nézik ki meg semmi.
2019. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!