Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire általános dolog,...

Mennyire általános dolog, hogy valaki 18 évesen rossz döntést hoz, és olyan egyetemre iratkozik be, amit megbán, és később nem tud vele megbirkózni, ergo rossz döntést hoz?

Figyelt kérdés
Bízom benne, hogy akadnak még azért rajtam kívül ilyenek.
2017. jan. 22. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan váltanak szakot egyetemi tanulmányaik alatt, nem vagy egyedi eset.
2017. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak ilyenek, de nem vagy odabetonozva. At kell menni mashova, ami jobban tetszik. Most nehogymar elcseszd az eletedet, hogy vegig olyannal kell foglalkoznod, amit utalsz, vagy beledoglesz az egyetembe. Ismerek olyat is, aki konkretan megbolondult az egyetem miatt, mert nem birta es nem akarta belatni.

Rajottel erre, ez tok jo, akkor tessek valtoztatni. Veszteni nem vesztettel semmit, ennyivel is okosabb, tapasztaltabb lettel.

2017. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is általános, de gyakori. Ilyenkor bátran merni kell változtatni.Sohasem késő. Nagyobb bajt okoz, ha nem mersz belevágni egy újba, mintha megalkudsz a rosszal és ezzel együtt akarsz élni.
2017. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Senki nem születik orákulumnak, hogy előre mindent tudjon, hogy hogy fog sikerülni. Ha valami nem jött be, váltani kell. Ilyen egyszerű. :)
2017. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem lévőkkel, d ehozzátenném, hogy alapos mérlegelés után. Sokan váltanak az első nehézség után, mert "nem megy", közben meg csak tanulni nem tudnak vagy mert "ez nem érdekel", közben pedig az első év sokszor alapozó tárgyakról szól és lehet következő évtől jönnek a konkrét tárgyak a képzéshez, ami már érdekelné.
2017. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Rengetegen vannak.


Én azt tanácsolom, ha valami nem megy, vagy nem szereted igazán akkor minél előbb váltani kell.


Én sajnos mindig úgy voltam, hogy "nem adom fel" és erőltettem az egyetemet, az évek meg csak repültek, és a mai napig nincs meg a diplomám. (Igaz mellette megtaláltam a munkát amiben hasznosíthatom a tudásom).

2017. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a ritka, ha valaki már 18 évesen biztosra tudja, hogy mit akar csinálni negyven évig. Sosem késő váltani, nem vagy köteles egy rossz döntés miatt évtizedekig szopórollerezni.
2017. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!