Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent)

Mit tegyek? Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon gyönyörű kedves lány,aki nagyon tetszik nekem,(de ő ezt nem tudja),el szeretném mondani neki,de személyesen semmi esélyem mert nagyon messze lakik tölem.el döntöttem hogy közösségi oldalon fogok közeliteni hozzá,de nagyon félek hogy vissza utasit és azt sem tudom mit írjak,vagy mondjak ha fel hívom.


Egyébként a szűleim látták egy rokonunknál,és nagyon sok pozitiv véleményel vannak róla. Még olyant is el hangoztadtak hogy mennyire jó lenne eggy ien barátnő nekem. Nagyon kérlek segitsetek. 17 F


2019. nov. 18. 19:53
 1/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan írj neki, lehet hogy ő is így érez, csak félénk, és nem mer lépni. Nincs vesztenivalód :)
2019. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam neten ismerkedni, teljesen esélytelen.
2019. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezzel eggyett értek.
2019. nov. 18. 21:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként írtam neki de nem nagyon ír.igy mihez kezdjek ugyis írjam meg amit érzek íránta?
2019. nov. 19. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyjad. Arra se fog mit írni, csak letilt meg feljelent zaklatásért. Éljenek a mai nők...
2019. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!