Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon ilyen ruhát...

Magyarországon ilyen ruhát hordanák mindennapos viseletnek akkor lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

A linken szereplő ruházatra gondoltam:

[link]


Természetesen a sapkát meg a maszkot nem hordanám. Csak a csizma, nadrág meg a felső ruházat és a kabátot meg a kesztyűt. Természetesen nem náci vagyok csak néztem a pokolfajzat filmet abba láttam a főgonoszon ezt a ruhát és azóta bele vagyok szerelmesedve.



máj. 10. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha bajod nem is, de hátrányod az igen.
máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
nyáron megpusztulnál
máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ha bajod nem is, de hátrányod az igen.


Például? Munkahelyről nem rugnának ki érte szerinted?

máj. 10. 21:22
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

3:

Attól függ mit dolgozol. Ha eladó vagy akkor fel se vennének, ha raktáros akkor annyira nem érdekli őket.

máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Egyrészt mindenki hülyének nézne, másrészt télen megfagysz, nyáron megsülsz benne, harmadrészt már csak a nyakadban lógó lovagkeresztért is bizonyos környékeken levernek, mint jégeső a vetést. Ráadásul szerintem fogalmad sincs róla, mibe kerülne ez a cucc.
máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Már most 20 fok felett megpusztulnál. Ha szignifikáns elemeit eltávolítod a jelmeznek, akkor gumicsizmában és bőr öltözetben alig látszanál többnek, mint egy védőruhába öltözött melóst, aki szart lapátol a disznók alól.
máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Semmi baj nincs vele. Ilyen téren mozgok, és imádom ezeket a szetteket.

Nyáron is meg lehet oldani egyébként. Vékonyabb anyagú ruhákból, melegebb időre való dolgokból is ki lehet hozni hasonló összhatású szetteket.

Vannak olyan nyári dzsekijeim, amiket direkt azért vettem, hogy ilyenkor is be tudjak öltözni, de ne süljek meg. Sokkal vékonyabb anyagból vannak, mint aminek tűnnek.

máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Itt azt írják hogy minden bőrből van a ruhán:

[link]


A bőr öltözék az milyen hideg időben?

Természetesen ősszel meg télen akarom csak hordani hideg időben. Meleg évszakban nem. Nem tudom mennyire fáznák benne. Valaki hordott már itt bőr cuccot. Mennyire jó télen? Én nem tudom mert csak pamut meg poliészter ruhákat hordtam életemben.

máj. 10. 21:43
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon b*uzis
máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ha nem kifejezetten náci egyenruhába öltözöl, hanem csak követed ezt az alter/goth vonalat, azzal semmi probléma nincsen, most írta valaki a bolti eladót, ha ennél a példánál maradunk ja, lehet a CBA-ba nem vesznek fel, de van egy rakás fiatalosabb bolt, ahol látok alteres eladókat, pláne akkor nem gond, ha adnak egyenruhát.

Back office munkák nagy részénél sem érdekel senkit, ott van Tiktokon az a goth csaj, nem tudom mi a neve, ő valami banknál dolgozik talán, az összes kollégája tipikus business casual ő meg full kiöltözve megy be. Alapvetően ha nem ügyfelekkel foglalkozol személyesen, akkor annyira nem gond szerintem.

máj. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!