Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki egy 42 èves...

Szerintetek ciki egy 42 èves nönek rózsaszín haj? Akkor is ha jól áll?

Figyelt kérdés
Mindig is tetszett és szeretném beszínezni (kimosható) de félek ki fognak röhögni az anyák az iskolában mikor megyek a gyerekekért...
2019. nov. 20. 15:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

Nekünk volt egy nagyon őreg tanárnőnk, már nyugdíjjasként tanitott, teljesen ősz, ilyen nagyra felfújt vattacukorhaja volt, és ősz hajra való sampont használt. Amiről megtudhattuk, hogy a fehér haj sárgás hatasát úgy kompenzálja, hogy egy kis kékes-lilás árnyalatot színez rá. Neki ez mindig úgy sikerült, hogy halvány uv-lila volt az egész haja.

Negyvenesként szerintem sem vagy öreg hozzá, 50-60 körül meg úgyis jön a tökmindegy korszak. :)

2019. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Metionin ***** válasza:
65%
Színezd nyugodtan, akinek nem tetszik, majd másfelé néz :D
2019. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%

Egészen biztos hogy sokan cikinek tartanák (az emberek jelentős része 18 eveseken is annak tartja) és vannak, akik nem.

De nem mások véleménye a lényeg. Ha csak nem vagy valami lelki nebants virág, akinek már attól elmegy az onbecslese, ha akár egy ember a kelleténél hosszabb ideig megbamulja, akkor sztem simán vállald be.


És ha ez megnyugtat, én nem tartanám cikinek.

2019. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Már 30 éves férfiként sem értettem, hogy 30 éves nők miért érzik magukat tininek, és miért csinálnak magukból bohócot. 60 éves koromban sem látom ezt másképpen.
2019. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!