Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi sok lány, hogy ha...

Miért hiszi sok lány, hogy ha pink cuccokat hord, nőies lesz ettől?

Figyelt kérdés

Egy csomó tiszta röhejesen néz ki, pink sapkában, mellényben nem is illik hozzá, de hordja a pink cuccot, mert az biztos csajos... -.-'

Mégis miért?



2014. jan. 4. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Mert... a rózsaszín a létezése óta a leglányosabb szín?
2014. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszi azt sok pasi, hogy ha nem hord pinket, akkor férfiasabb lesz?
2014. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
S a pasik miért hiszik azt ,hogy ha felvesznek egy rózsaszín trikót akkor ő a nap Ásza? ?
2014. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lánynak még oké, mert tényleg aranyos, kislányos szín, persze inkább a rózsaszín, nem az a rikító pink. Viszont felnőtt nőkön tényleg elég hülyén tud kinézni. De mindenkinek más tetszik. Engem nem zavar másokon, csak ne legyen kötelező azt hordani :)
2014. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sokszor azért veszek fel valami kiegészitő pink cuccot, mert az alapruhadarabjaim feketék.. és szerintem a pink megy a feketéhez. Gondolj bele fekete csizma, fekete nadrág, fekete kabát, ahhoz pink kesztyü,sapka,sál,esetleg pink sporttáska.. kicsit talán feldobja.
2014. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mióta férfias a rózsaszín ing? Merrt hogy én még férfitól nem hallottam volna az biztos! Azért már pár páwa annak hiszi még nem lesz az!
2014. jan. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!