Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben milyen...

Az utóbbi időben milyen nagyobb történések jellemezték az életedet? Pozitív/negatív dolgok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
kattogós minimál és drogok
2019. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Jogosítvány megszerzése.
2019. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Államvizsga, esküvő
2019. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt hetet nézzük, akkor A, itt egy valaki olyan dolog után érdeklődött nő létére, ami szokatlan, de érdekes volt/++/; B, egy tervem nem sikerült, mert/-/; C, az élet egy nehéz dolog elé állított/+, de még lehet - is/.
2019. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Pozitív:

-Ki tudtam lépni a komfortzónámból.

-Rá jöttem talán még is van értelme tovább élnem még egy darabig.

-Jól tudom magamat érezni.

-Olyan dolog is sikerült megcsinálnom jól,amit azt hittem rossz eredményem lesz.

-Vannak apró örömeim olykor.

-Próbálom helyre hozni az életemet amit leginkább én rontottam el.


Negatív:

-Van amikor negatív vagyok még.

-Sokat tudok beszélni,ismeretlen emberrel nem nagyon tudok beszélni.

-Fogytam mivel eléggé el ment a kedvem az élettől és sok minden mástól is.

-Olykor rám jön a lustaság és a nem akarás amit nehezen tudok le győzni.


21

2019. nov. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Autóbaleset, folyamatosan elromlik, tönkremegy valami körülöttem, magánéleti válság, egészségi állapot romlása.

Cserébe szakmai sikerek.

2019. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pozitivum: párkapcsolat


Negativum: munka

2019. nov. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív: párkapcsolat, új képesítés

Negatív: közeli hozzátartozó elvesztése, munkahelyi stressz duplázása, autó törés

2019. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Negatív: látásom elveszítése egyik szememre.

Pozitív: új gyakornoki munka egy szuper helyen, életemben először hatalmas kölcsönös szerelem, első szexuális együttlét.

2019. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

- Rengeteg kudarc tanulmányaimnak megfelelő állás keresése közben. Voltak, akik közölték, hogy fél év múlva keressem őket újra, kerestem és még egy sablonmailre se futotta. Biztos talonban tartanak, de azért ne így működjön már ez. Másik helyre behívtak, de 10 perc után közölték, hogy ja amúgy nem azért hívtak, mert kellek, hanem csak kíváncsiak rám.


- A körülmények miatt olyan munkát kellett elvállalnom, ami abszolút nem nekem való és anyagilag visszalépés.


- Szabadidőm semmi.


- Az én környezetemben is egyre több dolog romlik el. A lakásban is ezer dolgot kellett volna cserélni már rég vagy kellene hamarosan.


- Egyre feszültebb viszony a számomra legkedvesebb Rokonommal (illetve az egyetlennel, akivel normális kapcsolatot tartunk). Bárhogyan alakítom az életemet, abból konfliktus vagy duzzogás van és konkrétan nem tudom, mit tegyek. A kapcsolat teljes megszakítása nem megoldás, de engem felőröl ez az egész.

A karácsony gondolatától a hideg ráz ki.


- Hoztam egy döbtést a jövőm érdekében, belevágtam valamibe, ami miatt nyár vége óta többszázezer forintom fogyott. Lehet, hogy fel is kell adnom.



Kb ezek



27N

2019. nov. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!