Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » HUNTER SCHAFER transzenű?

HUNTER SCHAFER transzenű?

Figyelt kérdés
és amúgy arra honnan kellett volna rájönni, h az euphoriában az?

2019. nov. 24. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha még nem műtette meg az ádám csutkáját, akkor az egy elég árulkodó jel tud lenni.
2019. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Én sem tudtam kb a 3. vagy 4. részig, akkor már elég konkrétan beszéltek róla. Pedig simán biológiai lánynak néztem volna.
2019. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Igen, de ez soha nem volt titok.

Itt a lefordított Wikipédia, abban egyértelműen le van írva:

[link]

2019. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 brokenbone ***** válasza:
100%

Az első rész végén Nate céloz rá, amikor a partyn elborul és nekitámad.


"Tudom mi vagy!"

2019. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Aki nem látja Hunter biológiai nemét, annak sztem el kéne mennie szemészhez.


Ha nem látszana az arcberendezéséről és testfelépítéséről akkor tessék, itt azért elég kivehető a neme

[link]

2019. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem iszonyatosan látszik rajta, hogy férfi volt. Megláttam az Eufóriában, akkor még nem tudtam, hogy transznemű, és rögtön az jutott eszembe, hogy szegényt milyen férfias arccal áldották meg. Főleg akkor látszik, ha nincs kifestve. Alaktalan, elöl deszka, hátul léc, középen meg fűrészpor, semmi nőies nincs benne. Nem tudom, hogy a nemi szervét is megoperáltatta-e, de az egyik jelenetben, mikor fekszik az ágyon fehérneműben, akkor olyan, mintha pénisze lenne.
2021. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!