Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szereti még a Tokio Hotelt?...

Ki szereti még a Tokio Hotelt? Mit lehetne tenni, hogy legyen Magyarországon újból koncert?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit lehetne tenni,hát, nem is tudom.Talán meggyőzni őket,h igen is megérné nekik nálunk koncertezniuk,csak azt nem tudom,hogy,de azt tudom miért nem jönnek.A legutóbbi fellépsukon,itt nálunk nem volt teltház,és ez nekik nem tettszett,ennyi
2017. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és én is még mindíg szeértem őket
2017. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valami olyat is hallottam, hogy nem minden sült el úgy ahogy kellett volna. Teltház valószínűleg most sem lenne sajnos, de jó lenne valahogyan összehozni egy koncertet.
2017. jan. 6. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az jó lenne olyan rég találkoztam már velük,OMG milyen helyes pasik lettek,van valakinek, valami jó ötlete,h csaljuk őket Magyarországra, biztos hogy sokoan kíváncsiak még rájuk,én legalábbis,így gondolom hisz nek lehet őket egyhamar elfeledni,Bill gyönyörű hangját,Tom csábos pimasz mosolyát,Gusztáv cukisagat, és George hogy is mondjam hát na George,(bocs nem tudok rá irni semmit)Szóval ők A TOKIO HOTEL FOREVER
2017. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából ötlet lenne, hogy mit lehetne tenni :D A kérdés már csak az, hogy lennénk-e elegen ahhoz, hogy ide jöjjenek.
2017. ápr. 1. 00:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nem akarom elvenni a kedveteket, de olyan nagy bandákat se tudnak ide csalni, mint a Bon Jovi. Erről volt egy jó cikk korábban, hogy a bandáknak kifizetődőbb pl. Ausztriában fellépni, és akkor odautaznak magyarok, csehek, szlovákok, szlovének stb. is, és úgy elmondhatják magukról, hogy micsoda teltházas koncertjeik vannak, de ha minden országba mennének, akkor nem.
2019. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!