Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól látom? Esetleg elkerülte...

Jól látom? Esetleg elkerülte a figyelmemet?

Figyelt kérdés

A debreceni négyesikrek - a Boda testvérek - három évesek lettek, de a média említést sem tett róluk. :-(

Születésük szinte Világszenzáció volt, mert ugyanilyen összetételben született édesapa gyermekei. Az első és a második születésnapjukon „hivatalos" fényképek is készültek Róluk, de az idén semmit sem találtam.

Hiányolom, mert már születésükkor és az első megjelent hírek, fényképek alapján - így ismeretlenül is - nagyon megkedvetlem Őket.

Látta, ismeri Őket valaki személyesen is?



#debreceni-négyesikrek-2016
2019. nov. 25. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én találtam mostani cikket:

[link]

2019. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!!!

Nem vagyok debreceni, így csak a „dehir"-t ismer/t/em. :-((

Örömmel láttam, hogy már cipőjük is van! -:D

Az első születésnapjukon mezítlábas kép készült Róluk, egy évvel később zokniban „pózoltak". Akkor viccelődtem is, hogy remélem, a harmadik születésnapjukra cipőjük is lesz. És bejött!! -:D

Egyébként még mindig nagyon helyes gyerekek, lehet dicsekedni Velük! :-D

2019. nov. 25. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!