Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szeretném a segítségeteket,...

Raim Monte kérdése:

Szeretném a segítségeteket, tanácsotokat kérni külföldi egyetemen kiválasztásában közgazdaságtanhoz kapcsolódó képzést választva (oktatás nyelve angol). Van e olyan lehetőség ami esetleg elkerülte a figyelmemet?

Figyelt kérdés

Jelenleg 35 éves vagyok. Az érettségit követően azonnal külföldre mentem dolgozni.5 év után tértem haza és itthon sikerült egy biztos anyagi hátteret felépítenem.2 éve azonban felébredt bennem a tudás utáni vágy és képezni kezdtem magam különböző témákban, míg nem eljutottam oda, hogy szeretnék egyetemre menni és tovább fejleszteni a tudásomat.

A legnagyobb hátrány amivel szembesültem, hogy 2005 előtti érettségim van (4,5-ös átlag). A középfokú angol nyelvvizsgát 2 hónap tanulás után sikeresen letettem, most a felsőfokra készülök. Jelentkeztem magyar egyetemre idén olyan szakra ahol ahol volt lehetőség kiváltani az emelt szintű érettségit egy különbözeti vizsgával az egyetemen, amire hamarosan sor kerül.

Mivel anyagi helyzetem lehetővé teszi, hogy Európában szinte bárhol tanuljak, néhány külföldi egyetemmel felvettem már a kapcsolatot, de sajnos emelt szintű érettségi nélkül nem tudtak segíteni.



#külföldi oktatás #2005 előtti érettségivel
2017. ápr. 28. 16:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!