Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Samsung s10plus telefont...

Samsung s10plus telefont mennyiért venne meg egy hasznalt telefon vasarlo?

Figyelt kérdés

240 ezer ft az ára most néztem.

De egy arab vagy egy olyan ember aki telefonokat vesz be mennyiért venné meg?

Holnap megyek sok helyre kerdezoskodni csak gondoltam megkérdezem hogy erdemes e egysltslan elmenni mert ha 50 ezret at erte biztos nem adom el


2019. nov. 28. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy a tiéd ér-e annyit, amennyit kitűztél érte, meg persze normális helyre kell elvinni.


én annó 2 iPhone-omat is elvittem egy mobil és laptop shop boltba, és igazából mindkét esetben olyan korrekt ajánlatot mondtak rá, hogy ott is hagytam, kb. én is annyit kértem volna érte.


van, aki 185-200ért árulja, és a mobilos is ezeket az árakat fogja előtérbe helyezni, hiába rakja ki a felvásárlás után 230-240ezerért. szóval ha mond neked egy 170ezres árat, te meg 210 körül gondoltad, akkor az neked lehet, hogy sértés lenne, de lehet, hogy magánszemély sem adna neked 210-et érte, de ezt így konkrét adatok nélkül csak ilyen hasraütés szerű számok.

2019. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!