Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnék eladni egy...

Mennyiért tudnék eladni egy olyan Huawei P8 Lite telefont ami 1,5 éves majdcsak és kiégett benne a Wi-Fi Chip? Tehát se Bluetooth, Mobiladat, Wi-Fi. "Offline" telefon úgymond.

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még ingyen se kellene senkinek. Semmire nem lehet használni.
2018. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha működne is nehézkesen,olcsón.

Max alkatrésznek jó a tiéd. Az a baj,hogy a mostani telefonok 1,5-2 évnél elértéktelenednek.(Nem mindegyik,de a legtöbb igen) Főleg ha egy ilyen telefonról van szó,mint a tiéd.

Kb. 43 ezer az ára újonnan.. Hát max egy 10-esért.

2018. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk Győrben pl van egy használt telefonos üzlet, ott lehet alkudozni, eladod valamennyiért, és a pali vagy tovább adja,vagy szétszerelgeti.
2018. jan. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elromlott a wifi-bluetooth?

Készülékre jellemző hiba. Még belefér a 2 éves gariba. Kicserélik az alaplapot.

2018. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5-10 ezer forintnál nem többért szerintem.

Én úgy hirdetném meg, hogy aki a legtöbbet ajánlja, azé.

2018. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos a gari kilőve, mert megszűnt az az üzlet ahova érvényes az egyébként még felhasználható jótállás

Hát mindegy akkor, szétszedem.

2018. jan. 11. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!