Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság hogyan vigyázzon...

Manapság hogyan vigyázzon magára egy nő minél jobban?

Figyelt kérdés

Minden érdekel, internetes dolgok, közösségi médián való viselkedés, közlekedés, esetleg ha tudtok ilyennel foglalkozó oldalakat azt is megköszönném.

Konkrétan azért van bennem ez a félsz, mert a csapból is az folyik hogy xy eltűnt, megerőszakolták stb.

És én szeretnék a lehető legbiztonságosabban élni.

Mindenféle tanács érdekel.

Amit eddig teszek:

-fb on teljesen privát a profilom, csak ismerősök láthatják a dolgaim, és az ismerősök = család +közeli ismerősök.

-bulizni sose szerettem úgyhogy nem járok

-igyekszem nem este kimenni, de egyébként 9 nél később nem jöttem még haza

-kerülöm a kihalt helyeket

Tervben van egy önvédelmi tanfolyam is.

Ezeken kívül milyen tanácsaitok vannak?

Jelenleg van kapcsolatom, de mire kell odafigyelni ha új emberekkel ismerkedem?

Előre is köszönöm :)



2019. nov. 30. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja, és még lehagytam, hogy szerezz be egy harci fajta kutyát is és vidd mindig magaddal.
2019. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Ne álljon szóba idegenekkel?"


Lehet élete párja szólítja le holnap, fényes nappal a kisboltban, amire ő majd elmenekül...


Vagy, akkor hogy vásároljon? Hisz, az eladó is idegennek számít, és szóba kell vele állni.


"Vegyen bicskát?"


Minek? hogy kikapják a kezéből és azzal szurkálják meg?



"normális hétköznapi ember NEM megy önvédelmi tanfolyamra"


Nem, normális hétköznapi ember bedöglik a TV elé munka után sörrel a kezében és addig tesped ott, míg el nem alszik. Mi ez a gyökér általánosítás. Igen is rengeteg normális ember jár önvédelmi tanfolyamra. Egyrészt közösségbe tartozás miatt, másrészt mozgásforma, harmadrészt önvédelem, amiről fogalmad sincs mikor lesz rá szükséged.



A felsoroltak bőven elégnek kell lenni. Talán a nem kihívó öltözetet lehetne még felsorolni.

2019. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Az utolsó az egyetlen hasznos válasz.

Undorító a stílusotok. Mi a bajotok nektek? Agyhalottak... Lesz.. Rom hogy szerintetek milyen vagyok nem érthető?

2019. dec. 1. 11:15
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

Meg vagyok lepve, hogy ennyien paranoiásnak mondják a kérdezőt. Aztán meg, mikor egy nőt megerőszakolnak, és benne van a hírekben, a kommentek nagy része a nőt hibáztatja, hogy ő is tehet róla, mert "minek ment bulizni", "minek ivott", "minek öltözött kihívóan" stb.

Mikor valaki meg tényleg próbálja átgondolni, mivel legyen óvatosabb, akkor meg az a baj, és azért kapja az ívet.


Kérdező, én úgy látom, alaposan átgondoltad eddig is, hogy milyen óvintézkedéseket tehetsz.

Gondolkoztam, milyen pszichológiai intő jelek lehetnek, de egyelőre nem tudok olyat, ami általánosságban igaz. Ha találok valami hasznos cikket, még majd belinkelem.

2019. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló : köszönöm szépen, visszaadtad a gyakoriba vetett hitem. Ha bármi eszedbe jut, szívesen elolvasom :) örülök hogy van normális ember is itt.

Látjátok ő tud normálisan a kérdésre válaszolni. Nem véletlenül 84%os ti meg...

2019. dec. 1. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!