Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez?

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

Az amerikai kisebbségben lévő közösségekben alap dolog törni az angolt akkor is, ha valaki ott nőtt fel?


Egy vietnámi-amerikai sráccal beszélgetek mostanában elég sokat Discordon és egyszerűen hihetetlen. Nyilván a szókincse messze meghaladja az én szintem, meg mindig helyesen használja a prepozíciókat, satöbbi, de jellegzetes módon nem használ soha Past Perfect alakot amikor az igeidő megkívánná. Borzalmas. XD eleinte azt hittem, ez valami vicc, de nem, mindig így ír. Vagy ez valami szleng? Szubkultúra hatás? Amúgy meleg.



2019. dec. 6. 01:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja meg pl: rosszul használja az s végződést e/3-ban. Pl: She will sleeps. Döbbenet, pedig ott nőtt fel.
2019. dec. 6. 01:02
 2/4 anonim válasza:
Szerintem így könnyeb neki, hiszen sokan írják pl a You helyett az U-t vagy a because helyett a cuz, ha nem ez a baj akkor kérdezd meg a srácot.
2019. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem alap dolog de ha vietnami kozossegben nott fel akkor valoszinuleg tobbet beszel vietnamiul mint angolul es igy nem megy neki olyan jol az angol.
2019. dec. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Delkelet Azsiai orszagokban a helyi nyelveknek jellemzoen egyszerubb a nyelvtanja, igy amikor angokul tanulnak nehezebb hoztaszokni, hacsak bele nem eroltetik.
2019. dec. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!