Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon félek a csalódástól....

Nagyon félek a csalódástól. Igazi érzései lehetnek irántam vagy csak szórakozni akar?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó képű fiú akiről mindig is azt hittem hogy sosem nézne rám. Múlt héten egy buliban egész éjjel engem nézett és aztan végig együtt táncoltunk, egy csók is elcsattant azonban úgy éreztem hogy talán csak kihasznál és elküldtem. Közölte velem hogy jól gondoljam át mert nem fog könyörögni ha tényleg nem kell de én határozott voltam. Másnap belájkolta egy képem én azonban nem adtam semmi jelt. Annyira félek hogy én nem kellenék egy ilyen fiúnak, hogy túl kevés vagyok és ezért inkább elutasítom, pedig nagyon szeretnék vele lenni. Szerintetek mit kéne tennem?

2019. dec. 6. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most már mindegy, mert ezzel a viselkedéssel akkor is elüldözted, ha egyébként komolyan érdeklődött volna. Rettegsz a csalódástól, ezért csalódást okozol saját magadnak, gratulálok, érett dolog. Ha elmúltál 18 és ez nem csak szokásos tini játszmázás, akkor menj pszichológushoz.
2019. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legyél vele! Ne tőlünk kérj engedélyt szabad akaratod van eldönteni mit akarsz.


Lehet azért mondta mert tudja magáról h jó csávó külsőleg de lehet nagy ego is de lehet fusztrációból mondta mert csalódott de szerintem ez a mondat azért necc mert olyan érzete van mint a rátukmálós webshop termékeknek.

Manipulatívan hangzik.


Hagyjátok megismerni egymást. Ennyi. Adj egy esélyt neki és majd meglátjátok.

2019. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha egy nap hirtelen elkezdet nézni téged és már aznap csók volt akkor tetszel neki (hisz jól nézel ki) de komolyabb érzéseket nem táplál irántad mert nem olyan vagy akiért küzdene is. Szerintem. 21/F
2019. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól jegyezd meg, hogy minden de minden egyes kezdődő kapcsolatban benne van a csalódás (elutasítás) veszélye!

Az, hogy egy este nézett rád, együtt táncoltatok és volt egy csók - semmit sem jelent.

Arra van a randevúzás, a sok-sok beszélgetés az életnek minden dolgáról, hogy megismerjétek (kiismerjétek) egymást.

Ha sok a szimpatikus tulajdonság (vagy megnyilvánulás, nézet) és kevés a kedvezőtlenebb (akár egy életen át is tartó, DE ELVISELHETŐ) - akkor nyert az ügyed.

Te döntsd el, hogy mit akarsz ezek után. Én a helyedben fogadnám a közeledését, aztán majd eldől...

Ffi.

2019. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is igy hittem egy férfiröl , hogy ö az alfa es omega , dicsöitettem , en keves vagyok neki , 2 egyetemmel is, bla bla , ezt amig meglattam fulig szerelmesen setalni egy felig analfabeta piszkos csajjal
2019. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok idős, de ahogy visszatekintek az eddigi szerelmi drámákra soha sem az elutasításokon bánkódom, mert mindig jön egy jó ember ... még akkor is ha abban a pillanatban ezt nem is realizáljuk, hanem a kérdéses szituációkat, amiktől talán lehetett volna valami, talán nem ... de most már soha sem tudhatom meg.


Szóval most már inkább úgy élek, hogy próbálok mindennek lehetőséget adni, ami engem érdekel, mert legrosszabb esetben nem működik, de akkor tovább tudok állni megbánások nélkül.


Viszont ha soha sem próbálom meg, soha sem tudom meg miről maradhatok le, ami sokkal lehangolóbb érzés.


Azaz a te helyedben nem utasítanám el. Megnézném hogyan alakul tovább a dolog. Ha neked nem tetsző irányba halad akkor csak véget vetsz neki. Ha számodra szimpatikus irányba, akkor minden tökéletes...

2019. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Jól gondold át? Mégis mit? :) Ha valaki már így "kezdeményez", az megérdemli, hogy kikerüld! Ne könyörögjön! Elvárja szerintem, hogy megalázkodj! Amit ne tegyél meg! Nem vagy felmosórongy! Ha nem tisztel, akkor neked nincs vele dolgod! Találsz majd olyat, aki nem állít eléd ezzel a monológgal, senkiházi!
2019. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Winni Spinzo ***** válasza:

Mit veszíthetsz?

Várjál..


MIT VESZÍTHETSZ? azt amit meg sem próbálsz.

2019. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!