Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El tudtok ennél jobb életet...

El tudtok ennél jobb életet képzelni?

Figyelt kérdés
KFC, Meki, Burger King heti 4-szer, csajok, bulizás és pia minden hétvégén?
2019. dec. 6. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Ezt azért nem nehéz felül múlni és még elképzelnem sem kell. 😉
2019. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

Külföld vendeglatas.

Heti 7 szer pasik bulik pezsgök es 2000 eur bevetel havonta.

Es ennél jobbat?:)

2019. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Persze, például az enyémet.


Kedden indulok Ausztráliába, ahol két héten át az ottani levelezőtársamnál fogok lakni, vagyis csak a meglepően olcsó repülőjegyemet kell fizetnem.


Lenne lehetőségem a te áloméletedre (csak a lányokat cseréld ki fiúkra), de miért tenném, amikor annyi jobb dolog van? Gondolom a kulturális dolgok cseppet sem vonzanak (kiállítások, múzeumok, irodalmi találkozók), de mondjuk a pont egy hónapja történt tandemugrásom biztos nagyobb és izgalmasabb élmény volt, mint egy hamburger, vagy másnaposan ébredni.


Ha neked a jó életet a részegség, az elhízás és az összevissza szexelés teszi ki, hajrá. Az élet elpazarlásának tartom, és valószínűleg legfeljebb az ötvenet éled meg, de miért is ne? Jó mulatást!


21L

2019. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Jobbat igen, szánalmasabbat már kevésbé :)
2019. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha valakinek ez a High Life akkor sajnálom. Inkább ne irtad volna ki a kérdést
2019. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Én eléggé szenvedtem, amikor Westend mellett dolgoztam és gyakran ilyen szar kajákra kényszerültem ebédkor. Lehet tiniként ez az álom egyeseknek, de szerintem az értelmesebbik fajta nem erre vágyik.
2019. dec. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Miért is ne, ezt bármikor el tudom érni, de ha tovább szeretnék élni akkor ezeket a gyors kajákat el kell felejtem de évente párszor azért meg engedhetem magamnak,de ez a gyors kaja nem hoz lázba maximum a tesómat, ezek nélkül is el vagyok, be megy a Mekiben 5 ember kb annyi pénzt költ el mint egy étterembe,ki jön aztán sokkal éhesebb lesz mint volt, nem úgy mint az éttermben.

Másnapos sem szeretek lenni, nincs is értelme szerintem a föld alá inni magadat és nem is vagyok az a nagy ivós, nem is értem hogy lehet szeretni például a sört vagy másmilyen alkoholt,maximum egy jó bor biztos jól tud esni.

Hétvégén sokkal jobb szerintem sétálni, kirándulni, utazni stb..

Nem csak a bulizásból ál az élet.

21F

2019. dec. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez az élet elég messze van az elképzelhető legjobbtól, megkockáztatom a legrosszabbhoz közelebb áll valamivel... Olcsó egészségtelen kaják, önpusztító életmód, állandó rosszullétek, ez aztán perspektíva öcsém. Persze kinek mi. Nagy igényeid nincsenek, de azért szólok hogy az általad vázolt életmód a tipikus proli magyar egyetemista/kollégista életmód. Zabáljunk olcsón, rúgjunk be istenesen minden nap meg húzzunk meg fűt-fát. Nagy életcélok.
2019. dec. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Ez a proli élet?

Kösz nem.

2019. dec. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez inkább vegetálás...
2019. dec. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!