Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik visszajöttek külföldről...

Akik visszajöttek külföldről miért tették?

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 10:02
 1/9 Hamvas rétihéja ***** válasza:
10%
Sok oka lehet. Te egyet sem tudsz mondani?
2019. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Franciaországból jöttem haza. Kipróbáltam azt is, minden jó volt, de nem éreztem magam otthon, és hiányzott az "itthon". Nem akarom gejl vadromantikával agyonönteni a dolgot, de tényleg így volt: nem éreztem helyemen magam, egyedül voltam a barátok és a család nélkül, ez van.
2019. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Lejárt a szezonális szerződés a cég felkìlta hogy dupla ennyit hajtsunk fele annyiért . Aki maradt,ki sem fizették ... Hiányzott az ízek világa az optimális hőmérséklet , taszìtott az együgyüség ami körül vett amiben éltek felszìnes jólét illúziója csak költöttek ittak mintha ez a lényeg és örökké tart . Aztán most már kopp Németország .
2019. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Én nem tervezem a haza menetet, itt sokkal jobb otthon nincs jövő.

Csak a barátnő hiányzik amit itt nehezen lehet megkapni, nem sok magyar van itt, talán ez volna az első indok ha haza szeretnek menni. Egy társ. ::)) f. Ez van.

2019. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Más volt, mint amire számítottam. Én tanulni mentem ki. Arra számítottam, hogy majd többet ér a külföldi diplomám, jobb és több információval tömig tele a fejem. :)


Lényegében bedöltem az "itthon sz.r az oktatási rendszer" szövegeknek.


Így egy kinti roszabb egyetemre mentem, ahol lényegében úgy kezeltek minket mint a "nyelvet nem tudó külföldi". Azaz kicsit lasabban mondták a dolgokat, emberibb nyelven, ami kicsit zavaró volt, mert eleve C2es szinten mentem ki.


Plusz az egyetem egy főiskola szerűség volt, szóval alapból kisebb anyagot adtak át.


Újra felvételiztem egy itthoni egyetemre, ahol az adott szaknak a legmagasabb volt a pontszáma. Itthon kb 10x annyit tanulok és több értelmét látom a tanultaknak.


Amúgy az volt a terv, hogy kint maradok és ott kezdek el dolgozni.

2019. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szar időjárás...Anglia. Egyedüllét.
2020. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy zsák szarért xd ami itt van
2020. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ötös, milyen szak ez és hol tanultál külföldön ?
2020. aug. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor a szervezetem betegség formájában jelezte, hogy most már tényleg abba kéne hagyni mert ennek nem lesz jó vége


Az erős nem oda illés érzését évekig nem tudod elvilseni következmények nélkül, még meg játszani megtudod magad, megfogni a golyóidat és menni tovább de évek után ennek lesznek következményei


Mondjuk úgy még azóta mióta hazajöttem regenerálódom mentálisan ebből, még nem értem el arra a pontra, hogy azt mondjam, 100% helyrejöttem, de már jobb minden képpen

2022. szept. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!