Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy úgy...

Volt már olyan, hogy úgy megszerettetek egy sorozatbeli karaktert, hogy amikor kiírták a sorozatból, vagy meghalt, akkor nem néztétek tovább a sorozatot vagy nem tudtàtok elfogadni?

Figyelt kérdés

Velem már kètszer is volt ilyen. (Ne nézzetek bolondnak)


Az első ilyen a Tudorokban volt, amikor Boleyn Annát (Natalie Dormer) kivégezték. Utána már nem is néztem a sorozatot.


A második a Dynasty (Dinasztia) című sorozatban volt. Úgy megszerettem Cristal Carringtont (Nathalie Kelley), hogy rendesen sokkolt a halála. Az első évadban játszott benne, a második évadot már megnéztem feliratosan. A második évadban végig olyan hiányérzetem volt. Nagyon megszerettem a karakterét, a történetét.



Tudom, kicsit zakkantnak tűnök, de tényleg foglalkoztat a kérdés.


Veletek volt már hasonló? Ha igen, írjátok le a sorozat címét és hogy melyik karakterről van szó.



2019. dec. 16. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen pillanatban Baba Yodával érzek így, hogy szabályosan rossz nézni, mikor bántani akarják, vagy amikor elejtették. Ha meghalna, biztos nem nézném tovább, mert nagyon rossz lenne ezt nézni, mondom ezt Star Wars rajongóként.
2019. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Két pasi meg egy kicsi. Nem azért, mert megszerettem, de Charlie Sheen utáni részek már nem tetszettek. Túl erőltetett volt. Nekem az úgy már nem az a sorozat volt.
2019. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Suitsból Michael Rosst (a karakter neve) kiírták, azt hiszem ő hagyta ott, de annyira nem is érdekes.


Lényegében az egész sorozat az ő karakterére épült, amikor eltünt nem tudtam tovább nézni. Meg már annyira nem is érdekelt.

2019. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Én a The Walking Deaddel vagyok így. Rengeteg jó karaktert ki írtak de még így is tovább nézem mert a kedvencem. Akik egy karakter miatt néznek sorozatokat nem is igazi rajongók.
2019. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pedig vannak olyan színészek akik nélkül nem lenne az igazi, mert nagyon karakteresek, mondhatni viszik a sorozatot.

The walking dead-ből Shane. Imádtam a karaktert, halála után nekem unalmassá vált a sorozat, de tovább néztem, mert a téma végülis érdekelt.

Gyilkos elmékből Prentiss nem volt egy darabig, hiányzott, de szerencsére visszahozták. Hotch is elég karakteres volt szerintem tökéletesen beleillett ebbe a szerepbe a színész, az távozása után forgatott évadot már alig bírtam nézni, és abba is hagytam. Az új szereplők miatt mintha már egy másik sorozat lett volna.

2019. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5:

A Gyilkos Elmékről szóló véleményt adom, Hotch távozása óta mélyrepülésben zuhan a színvonal. Ráadásul a mai liberó felfogásnak hála a mai részekben már minden etnikumból van ügynök, fehér, feka, ázsiai, mexikói, minden van már. 😒

2019. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Suitsból Michael Rosst (a karakter neve) kiírták, azt hiszem ő hagyta ott"


Mike karakterét Rachel (Meghan Markle) rántotta magával szerintem (a házasságuk miatt), akinek meg ugye ki kellett szállnia, mivel hercegné lett belőle. Azóta én sem nézem a sorozatot, nélküle már nem az igazi.

2019. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Trónok harca : Havas Jon . Amikor meg lett késelve :D Akkor egy darabig nem néztem tovább .
2019. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
The Walking Dead-bōl én Glenn halála után nem tudtam nézni egy darabig. Egyik kedvenc karakterem volt, azóta unalmas is nézni nélküle, ráadásul milyen hirtelen végezték ki és milyen szörnyen. Azért egy úgymond hōsiesebb halál jobban passzolt volna a karakterhez. Néha rá-ránézek egy részre, de komolyabban nem követem már a sorozatot, mint elōtte.
2019. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok így Rick-kel a Walking Dead-ből, bár már amúgy is le vagyok maradva pár évaddal. Az első 3 évadban folyamatosan a kedvenceimet nyírták ki egymás után, szóval hozzászokhattam volna. :D De Rick nélkül teljesen más.
2019. dec. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!