Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a szereplő (filmbeli,...

Ki az a szereplő (filmbeli, sorozatbeli, könyvbeli), akit visszahoznál a halálból? Miért pont őt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Csi a Setét Torony sorozatból.

Egy szőrmókus, aki Jake-hez állt közel.

Ha jól emlékszem Jake és Eddie egy párhuzamos univerzumban találkozik még Susannával, de Csivel nem és jó lett volna, ha ő is a nővel tart az ajtón keresztül és nem marad a Harcossal. Igaz, hogy akkor valszeg Roland nem érte volna el a tornyot élve, de mire való a deus ex machina?

2016. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, az előző hozzászólásban SPOILER VESZÉLY.
2016. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Walking Dead-ban Andrea, mert mire meghalt, megkedveltem... na de komolyan: kemény csaj volt és normális. Merlet is sajnáltam, ha jó útra tér, akkor tök jól elfért volna a sorozatban, én bírtam annak ellenére, hogy nem volt jó fiú.


Bone Tomahawk: a főszereplők közül mindegyiket, aki meghalt. Jó kis karakterek voltak és ajjj nagyon sajnáltam őket. :(

Buried: oké-oké, ez nem egy happy end-es film, de akkor is... jó lett volna, ha úgy van vége, h nem hal meg a srác.

Harry Potter: Piton és Sirius. Ez nem kérdés. :D

Ryan közlegény megmentése: Barry Pepper, Tom Sizemore, Edward Burns, Giovanni Ribisi , mert bőgtem mint egy csecsemő amikor meghaltak... kedveltem őket, szimpatikus karakterek voltak abban a csúf helyzetben is.

Léon a profi. Léon. Vagy ő meg sem halt...kérdéses.

Az olasz melóban Donald Sutherland. Őt nagyon kedvelem, meg Sean Beant is, így őt kb alapból megmenteném az összes filmjében. :)

Fú most hirtelen ennyi...

2016. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BlackLove ***** válasza:

=könyv=

A címe : "Amikor esik" .

Ashert szeretném visszahozni, nagyon megfogott a karaktere, a "személyisége". ;)

2016. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BlackLove ***** válasza:
Walking Deadből pedig Hershelt ,és Andreát ( őt megkedveltem mielőtt meghalt) ..
2016. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Híd Terabithia című filmből a szőke hajú lányt.

Azért mert lelke van, és képes volt könnyeket csalni a szemembe.


23/F

2016. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Remus Lupin vagy Nymphadora Tonks a Harry Potter sorozatból. Számomra túl elcsépelt, hogy Teddy is árva legyen, mint Harry. Viszont mindkettőjüket nem hoznám vissza, mert igenis vannak veszteségek egy háborúban. Ha mindketten túlélik, az már nem reális.
2016. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a 2017-es Dynasty sorozatból Cristal Carringtont/Celia Machado-t hoznám vissza.


Azért, mert egy tökéletes karakter volt, feltudta mérni a helyzetet jó és rossz között, van önkritikája. Ráadásul a színésznő (Narhalie Kelley) is jól hozta a karaktert.

2019. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hitler a Furybol.
2021. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is Adolf Hitlert támasztanám fel!
2021. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!