Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék számomra...

Hogyan találhatnék számomra megfelelő hobbit?

Figyelt kérdés

Jelenleg 2 érdeklődési köröm van, az informatika, és a zene. Viszont egyik se érdekel nagyon magas szinten, és eléggé ki vagyok égve mindkettőből, főleg hogy infó szakon tanulok már 4 éve, a zene meg nálam kb csak gyakori zenehallgatást jelent, minden érdekel a gitározással kapcsolatban, de iszonyat béna vagyok benne, így feladtam.

Tehát keresnék egy új hobbit, amiben ki tudnék teljesedni, ami lehetne később a munkám. Az a baj, hogy neten néztem több mint 100 hobbiötletet, de amikor kiválasztok egyet, és belegondolok, hogy miből is áll, mit kell csinálni, akkor azonnal elmegy a kedvem tőle. Valamit elég volt csak elolvasnom (horgászat) és máris úgy voltam vele, hogy "oké, következő".

Alapvetően olyan hobbi érdekelne, ami nem fizikai, lehet egyedül is csinálni, lehet benne fejlődni, de nem túl nehéz. Nincs ötletem, mert kb semmi sem érdekel. Írnátok hobbiötleteket?



2019. dec. 17. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Hiába írnánk le 200 ötletet, ha te élből áthúzkodnád mindet.

Próbálj ki egyet, amelyik a legszimpatikusabb, állj neki és csináld.

De nem feltétlenül szükséges egyet kiválasztani, és azt csinálni, lehet többet is felváltva, ahogy jólesik.

2019. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Informatika: programozz. Gyorsan lehet benne fejlődni, elképesztő dolgokat lehet csinálni ha magas szintre fejlődsz, egyedül is lehet csinálni, ha elég jó leszel meg is lehet belőle élni.

Zene: énekelj. A fejlődés gyorsasága az adottságaidtól függ, de a végeredmény csodálatos. Egyedül is lehet csinálni (sőt, csak úgy érdemes), megélni belőle nem fogsz, de hobbinak nagyon jó. Főleg az érzés amikor látszik, hogy a közönség imádja amit csinálsz és az első rajongóid megérkeznek.

2019. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha már az informatikánál tartunk akkor kérdeznék egyet: Az IP címet meg lehet hamisítani? Mármint úgy értem hogy ha valakinek keresztbe akarsz tenni akkor az IP címét kideríted és úgy követsz el bűncselekményt,és hiába mondom hogy nem én voltam,nem tudom sehogy sem bizonyítani.
2019. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

@10:03


Nem lehet. Egyáltalán nem is így működik az egész, ahogy ez alapján elképzeled.

2019. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Amit később kamatoztatni is tudsz a nyelvtanulás a programozás mellett. De igazából neked kéne tudni mi érdekel. Viszont azt vettem ki a leírásból, hogy amint utána nézel milyen tudást igényel egy egy dolog, elmegy tőle a kedved. Ez meg valahol egy lustaság szerintem, vagy csak nem akarsz kilépni a komfortzónádból.
2019. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el dartsozni. Lehet egyedül vagy társaságban, otthon vagy klubokban, és viszonylag gyorsan lehet benne fejlődni.
2019. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki 200 ötletből nem tud választani annál más a probléma.
2019. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Gyűrűk urát ajánlom!
2019. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Egyet értek #5-el. Nálad az a baj, hogy lusta vagy, unatkozol, de energiát nem akarsz befektetni. Senki sem úgy kezdi el pl a gitározást hogy profi, csak időt tesz bele. Igazából öngerjesztő a folyamat, mert ahogy haladsz egy kicsit is és sikerélményeid lesznek, még jobban motivál és visz tovább.
2020. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!