Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan lányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan lányt, aki korombeli, vékony és lenne kedve eljönni velem sportolni, közös hobbit alakítani?

Figyelt kérdés

Szeretek futni, biciklizni, túrázni, tollasozni, ping-pongozni, de egyedül nem igazi. Egy olyan társra vágyom, akivel a közös hobbim, a sportolás, valamint akivel együtt űzhetem ezt. Hol találhatok ilyen lányt?

(16 éves fiú vagyok) Budai.


Válaszaitokat, tanácsaitokat előre is köszönöm!



2018. aug. 18. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amikor én sportolni megyek (úszni, futni) gyakran újra találkozok emberekkel, akiket már láttam azon a helyen. És egy kis idő után elkezdünk köszönni egymásnak, beszélgetni... Azt javaslom, hogy menj el olyan helyre sportolni, ami publikus. Például ahol én lakom ott a közelben van egy sportpálya és ott is sokan szoktak tollasozni, futni. Egyik legjobb barátnőmmel ott ismerkedtem meg. Hogy ha próbálkoztál már a fentiekkel, akkor sajnos több tanácsot most nem tudok mondani. Ha az a probléma, hogy nem mered leszólítani a lányt, akkor gondolj arra, hogy már van egy közös témátok. A sport. Ja és nem harapunk! ;-) Sok sikert! 15/L
2018. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát budai lány vagyok és szeretek sportolni. Azok közül amiket írtál a futást űzöm napi rendszerességgel. Ha nem is azonnal találkozni, de ismerkedni van kedved, akkor írj rám. :D
2018. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kicsit jobban körbenézel rájössz, hogy egy csomó ilyen lány van - én is ilyen vagyok :) Szerintem menj el egy konditerembe, vagy egy egyesületbe sportolni, és csomó új embert fogsz találni akiknek hasonló a mentalitásuk mint neked - én pl versenyeken ismertem meg rengeteg hozzám hasonló embert ;)
2018. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!